09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ВИДАЛЕННЯ СУДИННОЇ СІТКИ, КУПЕРОЗУ
Удаление сосудов лазером в Одессе

Видалення судинної сітки

Лазерна косметологія

Поява невеликих судинних утворень (телеангіоектазій) на обличчі і тілі – закономірне явище, з яким стикається кожна друга жінка після 25-ти років. Воно характеризується істотним збільшенням підшкірних капілярів в діаметрі, в результаті чого під шкірою стає помітна характерна «зірочка» судини.

безоперацтонное и быстрое удаление сосудовРозширені капіляри з’являються переважно в тих місцях, де судини, що живлять шкіру занадто, близько підходять до її поверхні. Як правило, це стегна, щоки, крила носа і шкіра навколо очей. Однією з важливих проблем естетичної медицини є судинні ураження шкіри. До них відносять судинні зірочки (телеангіектазії), поодинокі судини і судинні сіточки, гемангіоми. В їх основі лежить розширення поверхневих судин дерми, завдяки чому вони стають помітними неозброєним оком. Телеангіектазії можуть розташовуватися на будь-яких ділянках тіла, але найбільш улюблена їх локалізація – обличчя (ніс, щоки) і ноги.

Причини захворювання мають множинний характер. Певну роль відіграє спадкова схильність. Низка чинників сприяють розвитку і прогресуванню захворювання – прийом жіночих гормональних препаратів, вагітність і пологи, хронічні захворювання печінки, артеріальна гіпертензія, важкі фізичні навантаження, часті відвідування лазень і саун, алкоголь і куріння, ін.

Лікування
Збільшившись в розмірах, судина самостійно вже не може повернутися до колишнього стану, навпаки, порушення кровотоку в ній провокує розширення пов’язаних з нею сусідніх судин. Тому чим раніше розпочати лікування судинних «зірочок», тим вища його ефективність.

Наразі «золотим стандартом» лікування судин на обличчі є їх видалення за допомогою судинних лазерів. Схематично принцип їх роботи виглядає так – лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через епідерміс і поглинається гемоглобіном крові, що міститься в розширеній судині, викликає її розігрів і коагуляцію – посудина «запаюється». Поряд з високою ефективністю лазерного видалення гемангіом і судин, перевагою методу є повна відсутність рубців в місці лікування (на відміну від кріо- і електролікування, які використовувалися раніше). При лазерному видаленні судинних зірочок (телеангіектазії), сіточок, одиничних судин, гемангіом, винних плям відчутний видимий ефект досягається за одну процедуру. Для повного видимого видалення утворень судин може знадобитися кілька процедур.

Особливості проведення процедури

Шлифовка кожи в Одессе - лазерное омоложение

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

Радіохвилі високої частоти (3,8-4,0 мгц) викликають випаровування рідини всередині клітин шкіри або слизової оболонки. При цьому навколишні клітини, на які радіохвиля не спрямована, не випаровуються. Завдяки спрямованій дії радіохвиль, травматизація оточуючих тканин мінімальна, як і частота виникнення рубців на шкірі після впливу радіоножа.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Параметри обладнання підбираються фахівцем в залежності від типу шкіри пацієнта та забарвлення судинного утворення, і забезпечують найбільшу ефективність процедури.
Болісність процедури досить низька, а відчуття можна описати як невелике поколювання в області дії променя (спалаху).

За 2 тижні до процедури, що обробляється зона не повинна зіграти.
За 3 дні до процедури не протирати спиртовмісними розчинами і засобами.
За 3 дні до процедури не відвідувати лазні, сауни, басейни.

ОБЛАДНАННЯ

Лазер новітнього покоління Mediostar Next, Azclepion. Діодний лазер MeDioStar NeXT – нове слово в естетичній медицині. MeDioStar – напівпровідниковий діодний лазер нового покоління з довжиною хвилі 810/940 нм для епіляції і видалення сосудів. В новій лазерній платформі реалізовані всі новітні розробки компанії в сфері лазерних технологій, електроніки, оптики і дизайну.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ І ЇХ ТРИВАЛІСТЬ

Лікування судинних зірочок і сіток здійснюється спеціальним судинним лазером. Лазерний промінь певної довжини хвилі проникає через шкіру і поглинається гемоглобіном крові, який розташовується в судині. В результаті впливу кров нагрівається і коагулюється – судина «запаюється».
При видаленні судинних сіточок лазерним методом, відчутний ефект можна спостерігати вже після першої процедури. Для повного видалення винних плям, великих гемангіом, поширених судинних сіточок на ногах може знадобитися курс з декількох процедур.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Для якнайшвидшого загоєння, потрібно обробляти місце проведення процедури аргосульфаном або банеоцином 2-3 р. на день, потім заклеїти непропускаючим повітря пластиром. Якщо утворюється кірочка – зривати її не можна.

Мастер косметолог в Одессе

ВИКОНУЄ СПЕЦІАЛІСТ

Соручан Юлія Олександрівна косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Папіломи
Невуси (родимки);
Бородавки
Фіброми
Кератози
Ксантелазми

Протипоказання процедури

Не рекомендується проводити процедуру в період вагітності та годування груддю, при підвищеній температурі. Перед процедурою необхідна консультація фахівця для виключення інших протипоказань
Епіляція
Запальні захворювання в активній стадії
Цукровий діабет
Хронічні захворювання в стадії декомпенсації
Будь-які шкірні захворювання
Хімічний і температурний вплив (пілінг, загар) менш ніж за 14 днів до проведення процедури
Онкологічне захворювання

Причини можуть бути різні: генетична схильність, гормональні порушення, різкі перепади температури, слабкі стінки судин, шкідливі звички.

Розширена судина відтягує на себе весь кровотік. Харчування навколишніх тканин стає недостатнім. Шкіра швидше старіє. З’являються інші розширені судини. Після процедури видимий судинний малюнок зникає, попереджається утворення нових судинних зірочок.

Ніяких обмежень перед процедурою немає. Після сеансу лікар дасть рекомендації щодо запобігання нових судинних зірочок.

Лікування судинних зірочок та інших судинних патологій накладає невеликі обмеження в способі життя під час курсу процедур: необхідно виключити термічний вплив (відвідування лазні, сауни), а також активні фізичні навантаження.

Лазерне видалення судинних зірочок може проводитися в будь-якому віці. У тому числі і у маленьких дітей.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом