09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - НАХАБНО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

Лікування волосся і шкіри голови

Трихологія допомагає позбутися від таких серйозних проблем, як ламкість і випадання волосся, облисіння, нездоровий вигляд волосся, надмірна жирність шкіри голови, лупа. Фахівці Ларанж усувають першопричину проблеми, а вже потім її наслідки.

Варто задуматися про консультацію трихолога, якщо:
У вас жирна або суха шкіра голови.
Страждаєте від лупи або себореї.
Помітили перші ознаки облисіння.
Помітили надмірну тонкість, ламкість волосся, посічені кінчики.
Безуспішно боретеся з випаданням волосся.
Часто фарбуєте волосся і робите хімічну завивку.

Нитьовий ліфтинг

Вікові зміни проявляються у вигляді дрібних зморшок, в’ялості шкіри, так званого другого підборіддя. На жаль, їх неможливо приховати навіть за допомогою дорогої косметики, однак вони підвладні впливу сучасних косметологічних методик.

Безопераційне омолодження

Нитковий ліфтинг – прогресивний малоінвазивний метод, забезпечує підтяжку м’яких тканин обличчя. Суть процедури полягає у введенні біологічно сумісних ниток під шкіру обличчя в певних анатомічних зонах. Вони створюють щільний каркас, закріплюють лінію нижньої щелепи і щік і вирівнюють шкіру. Замість скальпеля для проведення процедури використовуються тонкі голки.

Домашній догляд

Домашній догляд для обличчя, як і інші косметичні процедури, є невід’ємною частиною в догляді за вашою шкірою як у період реабілітації після агресивних методик (пілінги, чищення, лазерні шліфовки і т.д.), так і поза інших процедур.
Основу домашнього догляду складають: очищення, тонізація, живлення, зволоження і захист. Однак, важливо врахувати які саме засоби будуть наноситися на шкіру, а також їх склад, адже неправильно підібрані препарати можуть не тільки не принести видимого результату, але і погіршити стан шкіри.
Обов’язкові умови правильного догляду: косметичні засоби, підібрані відповідно до стану і типу шкіри; регулярне застосування; правильне поєднання косметичних засобів домашнього догляду.

Косметичний догляд

Кожна людина хоче виглядати красиво, особливо коли мова стосується шкіри обличчя. Для того щоб мати свіжу і пружну шкіру, їй необхідний правильний догляд, а також спеціальні косметологічні процедури. Подібний комплексний підхід дасть позитивний ефект навіть, якщо у Вас проблемна шкіра на обличчі. Однак, щоб скласти правильну програму Вам знадобитися професійна допомога лікаря-косметолога, який визначить тип Вашої шкіри, а також обере той чи інший комплекс процедур. Від цього на пряму залежить ефективність і результативність лікування.

Косметичний пілінг

Косметичний пілінг обличчя відноситься до поверхневих м’яких пілінгів, злущуючих ороговілі частинки епідермісу. Основними завданнями, які розв’язуються в процесі косметичного пілінгу обличчя, є вирівнювання кольору і текстури шкіри, скорочення і очищення пор, стимуляція процесів відновлення в шкірі, лімфодренаж, поліпшення мікроциркуляції, підготовка шкіри до всмоктування активних компонентів кремів і сироваток. Косметичний пілінг обличчя носить скоріше гігієнічний і профілактичний характер і при регулярному проведенні дає тривалий ефект – м’якість, пружність і чистоту шкіри.

Чистка обличчя

Чистка обличчя – процедура необхідна для того, щоб шкіра виглядала здоровою і сяючою. У структуру шкіри входить велика кількість сальних залоз. Виробляючи сальний секрет, залоза виконує важливу функцію зволоження і захисту шкіри. Але при неправильному очищенні, гормональних порушеннях порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту, генетичної схильності, дії екзогенних факторів відбувається зміна складу і продукції секрету сальної залози, в результаті – на шкірі з’являються запальні елементи, погіршується колір обличчя, розширюються пори.

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія – апаратна методика м’якого і делікатного впливу на шкірні покриви, м’язову тканину, лімфатичні і кровоносні судини. Нормалізує обмінні процеси, надає протизапальний, лімфодренажний, регенеруючий ефекти.

Мікроструми – хороші провідники і допомагають доставити в глибокі шари тканин спеціальні косметичні препарати, які насичені вітамінами і амінокислотами.

Ультратон обличчя

Біостимуляція обличчя – сучасна та ефективна апаратна методика стимуляції шкірної і м’язової тканин впливом електричного струму з метою активізувати природні процеси регенерації клітин шкіри. Біостимуляція обличчя спрямована на поліпшення контурів овалу обличчя, стимуляцію м’язів, які втрачають з віком здатність до скорочення, розгладження зморшок, підвищення тургору шкіри.

Темні цятки після вугрової висипки можна прибрати декількома способами: пілінгом і кріомасажем.

Після чистки обличчя шкіра стає свіжішою, м’якшою, вирівнюється її колір і підвищується зволоженість. За рахунок посилення місцевого крово- і лімфообігу зменшується набряклість. Роговий шар шкіри, що складається з відмерлих клітин, стає більш тонким. При нанесенні кремів і масок на очищену шкіру поліпшується проникнення активних речовин з її поверхні в глибокі шари. Після чищення шкіра буде здорового кольору, ніяких червоних слідів.

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом