09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ДАРУЙТЕ КРАСУ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА 1000 грн

LARANG – знає, як перетворити красу в перевагу. Подаруйте своїм коханим і близьким подарунковий сертифікат від Ларанж. Різноманітність послуг і процедур в нашому центрі зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів!

Найбільш затребуваними є послуги косметології, корекції фігури за допомогою сучасних апаратних методик: обгортання на косметиці відомих світових брендів, різні види масажу, догляд для обличчя за типом шкіри. Індивідуальний підхід до кожного гостя, високий рівень сервісу не залишить байдужим вашу близьку людину!

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на 3000 грн

Подарунковий сертифікат на послуги краси стане відмінним рішенням для будь-якої представниці слабкої статі! Погодьтеся, ідеальний зовнішній вигляд в сучасному світі – це найкраща візитна картка! Ми підберемо для близької Вам людини найприємніші і корисні косметологічні процедури напередодні свята, весілля або для відпочинку і «приходу в себе» після урочистостей. Такий подарунок найкраще передасть ваші почуття, ніжність, турботу і захоплення дружині, коханій жінці, матусі, тещі, подрузі, та й чоловікам така увага теж буде вельми приємною.

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ на 5000 грн

Подарункові сертифікати від центру естетичної медицини і краси Larang – це прекрасний, оригінальний і престижний подарунок, перед яким не встоїть жодна жінка! Даріте красу, собі і своїм близьким.

Сертифікат може бути витрачений як за один раз, так і за кілька відвідувань.
Подарунковий сертифікат дійсний на всі послуги.
Термін дії сертифіката 1 рік.
Подарункові сертифікати можливо придбати в салоні за готівковий і безготівковий розрахунок.