09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ІН'ЄКЦІЙНА КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ
Процедуры похудения в Одессе по доступной цене

Мезотерапія тіла

Догляд за тілом

Процедура корекції локальних жирових відкладень за допомогою ін’єкцій спеціального препарату в проблемні зони. Об’єми значно зменшуються вже після першої процедури, при цьому шкіра і м’язова тканина не пошкоджуються. Поєднання миттєвого результату, безпеки, локального впливу на конкретні ділянки тіла роблять однією з найпопулярніших і затребуваних методик корекції фігури.

Ін’єкційне введення спеціальних препаратів за допомогою мікроголки під шкіру. Використовуються ліполітичні коктейлі, під дією яких усувається застій лімфи, поліпшується циркуляція крові, відбувається стимулювання утворення колагену і еластину, розщеплюються жирові відкладення, прискорюються обмінні процеси, пригнічується ліпогенез і стимулюється ліполіз. Особливий склад активних компонентів руйнує оболонку жирових клітин, вивільняючи жир в міжклітинний простір, звідки він легко і природно виводиться організмом. Висока ефективність інтраліпотерапії пов’язана з тим, що жирові клітини не відновлюються, якщо їх зруйнувати.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Відмова від прийому алкоголю за 24 години до процедури.

ВИКОРИСТОВУВАНІ ПРЕПАРАТИ

Препарати компанії MESOPHARM;
Ліполітичний коктейль: прямі ліполітікі – PHDC (фосфатидилхолін + дезоксіхалат);
непрямі ліполітікі – Lipo Stop NF (L-карнітин, кофеїн бензоат, йохимбин, органічний кремній 1%, екстракт лежачого омежнику).

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Процедура комфортна, триває близько 30 – 40 хвилин.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Процедура проводиться курсом 5 – 10 процедур з періодичністю 1 раз в тиждень.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Не вимагає. Рекомендовано уникати впливу прямих джерел тепла протягом тижня. Протягом 24 годин після процедури забороняється вживання алкогольних напоїв, гарячих ванн, відвідування сауни, солярію, спортзалів. Місця ін’єкцій не піддавати фізичному впливу (не терти, не розчісувати).

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Целюліт
Зайва вага
Локальні жирові відкладення (на стегнах, животі і т.ін.)
В'ялість шкіри
Втрата пружності шкіри
Набряклість
Порушення мікроциркуляції крові
Венозна недостатність
Застійні явища

Протипоказання процедури

Відновлювальний період після операції
Жовчокам'яна хвороба
Порушення згортання крові
Шкірні захворювання
Онкологічні захворювання
Цукровий діабет
Період вагітності і грудного вигодовування

Під час сеансу мезотерапії косметолог вводить в підшкірні шари активні речовини високої концентрації. Компоненти ін’єкцій визначаються виходячи зі стану шкіри клієнта, її основних проблем і потреб. Для ін’єкцій використовуються або спеціальні мезоінжектори, або шприци з найтоншими голками. При цьому «коктейлі краси» здыйснюють глибоку локальну дію, значно покращуючи якість шкіри, волосся або зменшуючи кількість жирової клітковини.

У мезотерапії використовуються спеціальні одноразові шприци з дуже короткими і тонкими голками. Глибина введення препарату буває різною (0,5-6 мм). За рахунок ручного введення можна значно знизити витрату препарату. Також можна використовувати і механічний спосіб введення препаратів за допомогою мезоінжектора. Але їх використовують лише для обробки великих ділянок і коли дуже важлива точність глибини введення препарату.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом