09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Видалення судинної сітки

Поява невеликих судинних утворень (телеангіоектазій) на обличчі і тілі – закономірне явище, з яким стикається кожна друга жінка після 25-ти років. Воно характеризується істотним збільшенням підшкірних капілярів в діаметрі, в результаті чого під шкірою стає помітна характерна «зірочка» судини.

Лазерне омолодження

Безопераційне лазерне шліфування шрамів, рубців і постакне, лазерне шліфування розтяжок.
Шліфування ербіевим лазером вважається сучасною і ефективною процедурою в області естетичної косметології та безопераційного омолодження. Безпека використання цього методу клінічно підтверджено у різних вікових груп від 15 років і до похилого віку. Процедура лазерного омолодження миттєво запускає внутрішні резерви шкіри, де починається процес інтенсивного оновлення і створення нових клітин.

Фракційне лазерне шліфування – це прекрасна можливість «оновити» шкіру, згладити дрібні дефекти, зменшити вираженість зморшок і освітлити й вирівняти тон шкіри. Вона показана як молодим людям з проблемами (шрами після акне), так і людям з ознаками в’янення, віковим гіперкератозом, тьмяною, атонічной шкірою. На відміну від хімічних пілінгів лазерне шліфування здійснює потужний стимулюючий ефект на фібробласти, збільшуючи синтез колагену. Тому ефект від фракційної лазерної шліфовки триває і посилюється з часом, протягом двох-трьох місяців. Для хорошого і стійкого результату необхідно зробити кілька процедур з інтервалом в 1 місяць.

Проблема гіперпігментації є однією з найскладніших в косметології, незважаючи на її широку поширеність. Виникнення пигментацій найчастіше буває пов’язане зі зміною внутрішнього стану організму (гормонального статусу, патології шлунково-кишкового тракту) або спровоковане травмою або інсоляцією. Останнім часом зросла кількість пигментацій після різних косметологічних процедур. Зазвичай це відбувається при порушенні правил проведення процедур і реабілітаційного періоду. Тому перше, що потрібно зробити при появі пігментації – це звернутися до лікаря для з’ясування їх причини. І лише після цього приступати до косметологічного (дерматологічного) лікування.
Методи лікування гіперпігментацій відрізняються як за принципом дії, так і за ефективністю.

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом