09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - НАХАБНО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

Нігтьовий сервіс

У BEAUTY BAR LARANG представлені стрижки, коктейльні укладки, макіяж, нігтьової сервіс, студія краси вій і брів, і все чого душа забажає. БЬЮТІ СЕРВІС – ідеальні форми, відтінки і образи, стрижки із застосуванням найостанніших технік, укладки будь-якої складності, тонка робота з кольором, рішення будь-яких проблем з волоссям і шкірою голови – все це стає реальним завдяки поєднанню досвіду і майстерності наших фахівців з кращими професійними косметичними лініями для волосся.

Make up

БЬЮТІ СЕРВІС – ідеальні форми, відтінки і образи, стрижки із застосуванням найостанніших технік, укладки будь-якої складності, тонка робота з кольором, рішення будь-яких проблем з волоссям і шкірою голови – все це стає реальним завдяки поєднанню досвіду і майстерності наших фахівців з кращими професійними косметичними лініями для волосся.

Lash Maker

БЬЮТІ СЕРВІС – ідеальні форми, відтінки і образи, стрижки із застосуванням найостанніших технік, укладки будь-якої складності, тонка робота з кольором, рішення будь-яких проблем з волоссям і шкірою голови – все це стає реальним завдяки поєднанню досвіду і майстерності .

 

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть в форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати своє відвідування або отримати відповідь на важливе питання
Скористайтеся формою нижче, щоб задати будь-яке Ваше питання стосовно роботи центру або послуг, що надаються

Записатись на прийом