09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ВІТАМІНИ ДЛЯ ВАШОЇ ШКІРИ
Безоперационное устранение возростных изменений кожи лица

Мезотерапія

Ін'єкції краси та молодості

Мезотерапія – ін’єкційний спосіб доставки вітамінів, амінокислот і мінералів безпосередньо в той шар шкіри, доступ до якого закритий для кремів і масок.
Ін’єкція краси – методика введення лікарських засобів в шкіру (в залежності від показань глибина варіюється від 0,5 до 6 мм). Молекули ліків вводяться безпосередньо в проблемну зону обличчя, таким чином, створюється максимальна концентрація речовини в потрібному місці за відсутності загального впливу на організм. Перед початком сеансу лікарі центру здорової естетологіі зберуть детальну інформацію про здоров’я вашої шкіри і підберуть потрібне поєднання препаратів.

Мезотерапія представляє собою введення активних біологічних речовин або їх різних поєднань в середній шар шкіри (мезодерму), розташований на глибині 0,5-5 мм. Ін’єкції здійснюються за допомогою спеціального інструменту (пістолетний інжектор), або вводяться ручним шляхом через короткі і тонкі голки.

Мезотерапія обличчя і тіла дозволяє усунути або зробити менш вираженими такі зовнішні вади як зморшки, жирові грижі, розтяжки, целюліт, вугровий висип, шрами і рубці.

Чому мезотерапію тіла рекомендують: ззменшує обсяги тіла, лікування целюліту, усуває вікові зміни шкіри, надає тонус шкірі, прибирає локальні жирові відкладення, покращує відтік рідини, коригує фігуру.

Ефективність: ліфтинговий ефект, підвищення пружності і еластичності шкіри, зменшення жирових відкладень в проблемних зонах, усунення целюліту, підвищення тургору шкіри.
Принцип дії мезотерапії тіла:
Саме дерма містить волокна колагену і еластину, від її молодості залежить гладкість і еластичність шкірного покриву в цілому. Підшкірний жир знаходиться ще глибше, тому для активізації його розщеплення необхідно вводити коктейлі в товщу жирової складки. Мезотерапія впливає на целюліт – препарати, які вводяться, стимулюють кровообіг, зміцнюють судинну сітку, покращують стан шкіри, впливають на сполучну тканину, розщеплюють фіброз і жирові відкладення. Мезотерапія створює сприятливі умови для стимуляції клітинного метаболізму і регенерації, процесів оновлення тканин. Ефект досягається як за рахунок фармакологічної дії препаратів, що вводяться, так і за рахунок фізичної стимуляції шкіри мікроголкою. Мезотерапія тіла дозволяє ефективно відновити структуру шкіри, її еластичність, тонус, здатність утримувати вологу, насичувати її поживними речовинами і дає можливість стабільної підтримки отриманих результатів.

 

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Перед початком сеансу лікарі центру Larang зберуть детальну інформацію про здоров’я вашої шкіри і підберуть потрібне поєднання препаратів.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість процедури від 30-40 хвилин.

Инъекции ботокса Одесса

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Курс від 4 процедур, 1 раз на 10-14 днів.
Особливістю мезотерапії є висока ефективність процедури при малих дозах препаратів. Це дозволяє зменшити ймовірність алергії.

Омоложение кожи лица и тела в Одессе

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Основна особливість методики полягає в тому, що мезотерапія надає подвійний ефект, за допомогою голчастого масажу і за рахунок надходження активних речовин досягається оздоровчий ефект.
Коктейлі, які підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта, містять необхідні мікроелементи, мінерали, а також мікроелементи, необхідні шкірі. Відновлювальний період становить від 3-4 днів.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Зморшки
Сухість шкіри
В'ялість
«Втомлена шкіра»
«Мішки» і темні кола під очима
Акне,постакне
Пігментація
Купероз
Рубці

Протипоказання процедури

Вагітність і період лактації
Гострі інфекційні процеси
Алергічні реакції на компоненти препарату
Епілепсія
Рецидивуючий герпес

Процедура сумісна практично з усіма методиками апаратного впливу. Крім того, фахівці вважають доцільним комплексний вплив на шкіру, оскільки він допомагає значно прискорити вирішення проблем клієнта. Зокрема, паралельно з мезотерапією варто провести пілінг, в разі проведення ін’єкцій в області обличчя, шиї і декольте.

Вже після двох-трьох процедур. І в цьому немає нічого дивного, адже мезотерапія дозволяє препарату легко проникнути у внутрішні шари шкіри, тобто доставити необхідні речовини безпосередньо в клітину.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом