09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ПРИРОДНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
Комплексное омоложение кожи в Одессе

Біоревіталізація

Ін'єкції краси та молодості

Біоревіталізація – ін’єкційний метод глибокого зволоження шкіри за рахунок насичення її природним компонентом, який утримує вологу.
Внутрішньошкірне введення активних компонентів з метою поповнення їх дефіциту дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів. При введенні в шкіру, впливає на клітинному рівні: стимулює колаген та еластин, живить і зволожує шкіру.

Молодість, здоров’я і еластичність шкіри безпосередньо залежать від вмісту в ній речовин, відповідальних за зволоження шкіри. Одна молекула цієї речовини здатна притягувати більше 250 молекул води. Як правило, після 25 років вироблення цих речовин кислоти зменшується, молекули стають менше, шкіра втрачає вологу і разом з нею тонус – з’являються носогубні складки, змінюються контури щік і підборіддя, опускаються куточки губ. Креми зволожують шкіру лише на короткий час, вони не здатні наситити її вологою зсередини, забезпечити інтенсивне зволоження на тривалий період.

У біоревиталізації використовуються мікроін’єкції синтезованих речовин, що утримують воду. Введена в шкіру, вона активно притягує до себе воду і активізує виробництво власної кислоти. За кілька днів препарат розсмоктується, а молекули води залишаються там ще тривалий час. За рахунок такого інтенсивного внутрішнього зволоження зморшки розгладжуються, а шкіра набуває здоровий і свіжий вигляд. Біоревіталізація не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, але і відновлює внутрішнє середовище, характерне молодий шкірі, сповільнюючи процеси старіння.

Біоревіталізація може використовуватися на будь-якій ділянці шкіри. Це може бути обличчя, шия, руки, область декольте. Біоревіталізація – ідеальний варіант підготовки до відпустки в теплих країнах, на гірськолижних курортах, і відновлення після відпочинку під яскравим сонцем. В цьому випадку рекомендується зробити першу процедуру за 1-2 тижні до початку відпочинку і ще одну за 1-2 тижні після повернення.

Біоревіталізація також значно збільшує ефективність інших омолоджуючих процедур, в тому числі покращує результати контурної пластики й істотно продовжує ефект від неї. Найбільш ефективним результат від процедури біоревіталізації буде в поєднанні з іншими методиками, рекомендованими лікарями Ларанж в складі комплексної програми розробленої спеціально для Вас.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Виконання процедури не передбачає особливої підготовки.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість процедури від 30-50 хвилин. Процедура надає можливість поєднувати ін’єкції з іншими ефективними програмами омолодження.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Від 2-4 процедур 1 раз в 2-3 тижні.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Швидкий результат, тривалий ефект, реабілітаційний період від 3-4 днів.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

В'ялість шкіри
Обезвожінная і суха шкіра
Ознаки фотостаріння (мімічні зморшки)
Погіршення кольору обличчя
Розширені пори
Гіперпігментація
Темні кола під очима

Протипоказання процедури

Вагітність і період лактації
Запальні захворювання в зоні обробки
Алергічні реакції на компоненти препарату
Онкозахворювання
Аутоімунні захворювання
Гостра герпетична інфекція
Схильність до келоїдних рубців

Біоревіталізація – метод, який може застосовуватися для будь-якої ділянки тіла, але найбільшу популярність він отримав в поліпшенні стану шкіри в області декольте, шиї та обличчя.

Відповіді на питання, яка з процедур краща, немає. Кожна процедура спрямована на вирішення конкретних проблем. Пілінг очищає шкіру, стимулює ріст нових клітин за рахунок загоєння пошкодженого епітелію, забезпечує дихання тканин. Біоревіталізація здійснює додаткове зволоження шкіри, що в’яне, запускає регенерацію.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом