09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА

ZO Skin Health (США)

Американський бренд Zein Obagi створений професійним лікарем-дерматологом з досвідом роботи більше 30 років. Одна з головних гордостей компанії - серія засобів Zo Skin Health, яка має усі основні переваги професійної косметики: висока ефективність, оптимальний підбір компонентів для будь-якого типу шкіри, великий вибір засобів для шкіри з різними проблемами. Косметіка лінії Skin Health абсолютно безпечна і гіпоалергенна. Всі препарати ZO® Skin Health допомагають клітинам шкіри самим виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту і інші «речовини молодості», а не привносять їх ззовні, залишаючись на поверхні. В результаті до шкіри повертається здатність саму себе відновлювати, захищати і зволожувати. Здорова і сильна шкіра сама зупиняє вікові зміни, зберігаючи молодість і красу. Але щоб змусити шкіру «прокинутися», препарати повинні працювати всередині клітин, а не зовні.

Rejuran (Корея)

Rejuran - неінвазивна полінуклеотидна космоцевтики преміум-класу. Ключовою концепцією Rejuran є використання особливих молекул - полінуклеотидів з-PDRN, які активно використовуються в сучасній регенеративній медіцині. Полінуклеатиди активують регенерацію і метаболізм клітин, запускають механізм репарації ДНК, роблять шкіру молодою і здоровою.

TEGOR (Іспанія)

Професійна космецевтична продукція для догляду за обличчям, тілом, бюстом, що дозволяє вирішувати будь-які завдання шкіри. Концепція бренду - комплексний вплив зовні і зсередини, натуропатія в поєднанні з новітніми технологіями в сфері косметології. Косметика Tegor вирішує проблеми старіння, жирної шкіри, шкіри з куперозом, гіперпігментацій, зміни форми бюста в післяпологовий період, локальних жирових відкладень і целюліту. Інгредієнти в професійних засобах і роздрібних продуктах не перетинаються, широкий вибір засобів для домашнього догляду дозволяє тривалий час залишатися з маркою.

Sesderma (Іспанія)

Косметичні продукти відомого іспанського бренду SesDerma є одними з найбільш затребуваних засобів догляду за шкірою. Інтерес до цієї косметики обумовлений її незмінно високою якістю та ефективністю - регулярне застосування сприяє оздоровленню і відновленню шкірного покриву, усунення недосконалостей і ознак старіння шкіри, підвищенню її еластичності. До складу косметики входять гіалуронова, мигдальна та молочна кислоти, вітаміни і мікроелементи, а також речовини, необхідні для підтримки здоров'я епідермісу (пептиди, протеїни, рослинні екстракти, ефірні масла і т. д.). Всі інгредієнти ретельно відбираються і очищаються, що дозволяє створити максимально ефективні, високоякісні і безпечні продукти.

IMAGE Skincare (США)

Виробництво косметики IMAGE Skincare засноване на клінічних дослідженнях, досвіді і знаннях провідних косметологів і пластичних хірургів. IMAGE Skincare дійсно працює! IMAGE Skincare це космецевтична компанія, яка створює свою продукцію ґрунтуючись на фактичних даних клінічних досліджень, тим самим пропонуючи ефективне рішення по догляду за шкірою. Будучи найбільш інноваційним брендом в індустрії косметології, IMAGE Skincare продовжує випускати препарати для боротьби з віковими змінами, для відновлення балансу шкіри, для поліпшення її зволоження, освітлення і додання їй сяйва. Все це в поєднанні з новітніми технологіями дозволяє компанії продовжувати свою місію допомагати світові Age Later ™.

Преображення

Результаты до и после мейк ап
Результаты до и после мейк ап

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому