09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

 

Купуй Курс «Lpg тіло» і отримуй чудові сюрпризи від LARANG! А саме – 3 процедури пресотерапії і 1 обгортання Thalgo. Підтягнуте тіло, стрункі лінії, ніжна шкіра – це все апаратний догляд за тілом в центрі естетичної медицини і краси LARANG!

Детальніше

Ручні масажі – легкість твого тіла!

 

Купуй в LARANG в березні 5 масажів будь-якої зони тіла і отримуй шостий масаж в подарунок! З Вами працюють кращі масажисти, які знають Ваші больові точки і знімуть напругу в м’язах і подарують гарний настрій.

Детальніше

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

 

Купуй в LARANG в березні курс «Lift M6» та отримуй одну уходовую процедуру для обличчя за типом шкіри. Ліфтинг ефект, поліпшення кровообігу, зволоження і сяйво шкіри – все для тебе в LARANG!

Детальніше

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

З розвитком технологій з’являються нові сфери застосування лазера в медицині. Зокрема, напрям «лазерна гінекологія» впевнено претендує на лідерські позиції в лікуванні різних жіночих захворювань. Про можливості інноваційних лазерних методик розповідає лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, фахівець з естетичної гінекології Центру естетичної медицини і краси Larang – Лариса Гура.

Детальніше

Осінні тенденції по догляду за шкірою

Шкіра – це найбільший орган у людини. Вона виконує важливі функції, чуйно реагує на будь-які неполадки всередині організму, вимагає уваги і турботи – особливо при зміні сезонів. Про осінні тенденції догляду за шкірою більше знають фахівці Центру естетичної медицини і краси Larang.

Детальніше

Зниження тонусу шкіри

Комплекс косметологічних процедур дозволяє ліквідувати атонию шкіри, таким чином надаючи їй привабливий зовнішній вигляд, стимулюючи клітинні процеси і як підсумок, омолоджуючи її.

Детальніше

Лікування целлюліту

Ліполітичні процедури модулюючі контур фігури. Унікальні апаратні процедури активного механічного лімфодренажу.

Детальніше

PRP терапія – відновлення балансу шкіри

Фактори зростання, що містяться в PRP, істотно нормалізують біологічні процеси, що лежать в основі регенерації і репарації тканин, а значить, сприяють омолодженню шкіри.

Детальніше