09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ
Процедуры по удалению постакне

Косметичний пілінг

Догляд за обличчям

Косметичний пілінг обличчя відноситься до поверхневих м’яких пілінгів, злущуючих ороговілі частинки епідермісу. Основними завданнями, які розв’язуються в процесі косметичного пілінгу обличчя, є вирівнювання кольору і текстури шкіри, скорочення і очищення пор, стимуляція процесів відновлення в шкірі, лімфодренаж, поліпшення мікроциркуляції, підготовка шкіри до всмоктування активних компонентів кремів і сироваток. Косметичний пілінг обличчя носить скоріше гігієнічний і профілактичний характер і при регулярному проведенні дає тривалий ефект – м’якість, пружність і чистоту шкіри.

Косметичний пілінг – процедура, мета якої полягає в контрольованому ушкодженні шкірних покривів, яке ініціює опосередковану регенерацію і ремоделювання шкіри. Вплив кислот шкіра сприймає як травму, починає активно стимулювати синтез колагену і інших компонентів міжклітинної речовини, що призводить до вирівнювання рельєфу, істотного підвищення тонусу, мінімізації, освітлення пігментних плям. Косметичний пілінг обличчя приносить шкірі свіжість і гладкість, поліпшення структури, відновлення природного та здорового вигляду.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Першим етапом допілінговой підготовки шкіри, незалежно від того який вид буде виконано в подальшому, стає консультація з професійним косметологом. Цей крок особливо важливий, якщо ви новачок і скористаєтеся пілінгом вперше. Виключити сонячну інсоляцію за 2 тижні до процедури.

КОСМЕТИКА

Косметика Sesderma (Іспанія), PCA (США).

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість процедури 30 – 45 хвилин.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Після косметичного пілінгу обличчя можна проводити подальші процедури догляду – масаж обличчя, нанесення сироваток, косметичних масок, крему, апаратні процедури, мезотерапію. Косметичний пілінг обличчя жирній шкірі необхідний двічі в тиждень, комбінованій і нормальній – 1 раз на 7 днів, чутливій і сухій – 1 раз на 2 тижні. Середній курс 4 – 6 процедур.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Незначне лущення на 3-4 день, в залежності від застосовуваного пілінгу, почервоніння. На реабілітаційний період припадає близько 1 тижня.

Косметолог-эстетист, специалист по лазерной дерматологии

Виконує фахівець

Васькевич Вікторія
косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Гіперпігментація
Необхідність вирівнювання кольору і текстури шкіри
Акне і рубцеві зміни шкіри (постакне)
Гиперсекреция сальних залоз, розширені пори
Вікові зміни шкіри
Підготовка перед інвазивними методиками

Протипоказання процедури

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів
Порушення цілісності шкірного покриву
Аутоімунні захворювання

З будь-якого, коли є показання. Наприклад, пілінги, розраховані на лікування проблемної шкіри з висипом вугрів, запаленнями, плямами, рубцями-слідами від прищів, можна робити в 15-16 років. А деякі пілінги з ефектом омолодження можна робити з 25 років для профілактики вікових змін. ТСА – пілінг (трихлороцтової кислотою) зовсім молодим людям роблять локально на ділянки з вираженим порушенням рельєфу (наприклад, на рубці після вугрів або на розтяжки на тілі), а на все обличчя має сенс робити тільки при виражених вікових змінах – глибоких зморшках, деформації овалу обличчя.

Якщо проводити її відповідно до технології, то шкіра, що пройшла пілінг, буде виглядати молодше. Це стосується і текстури, і рівномірного кольору. Фото пілінгу хімічного до і після часом так разюче відрізняються, що отриманий ефект називають «фотошопом».

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом