09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
БЕЗОПЕРАЦІЙНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ОБЛИЧЧЯ
Комплексное отбеливание кожи в салоне

Нитьовий ліфтинг

Догляд за обличчям

Вікові зміни проявляються у вигляді дрібних зморшок, в’ялості шкіри, так званого другого підборіддя. На жаль, їх неможливо приховати навіть за допомогою дорогої косметики, однак вони підвладні впливу сучасних косметологічних методик.

Безопераційне омолодження

Нитковий ліфтинг – прогресивний малоінвазивний метод, забезпечує підтяжку м’яких тканин обличчя. Суть процедури полягає у введенні біологічно сумісних ниток під шкіру обличчя в певних анатомічних зонах. Вони створюють щільний каркас, закріплюють лінію нижньої щелепи і щік і вирівнюють шкіру. Замість скальпеля для проведення процедури використовуються тонкі голки.

Ниткові методики підходять тим пацієнтам, у яких знизився тонус шкіри, з’явилися ознаки гравітаційного птозу тканин, але немає надлишків шкіри. Методики обираються фахівцем завжди індивідуально, залежно від вираженості гравітаційного птозу м’яких тканин обличчя. В середньому, до ниткових методик вдаються після 35 років. Підтяжкою нитками можна поліпшити овал обличчя, шийно-підборідний кут, трохи підняти хвости брів, прибрати брилі і вирішити безліч інших проблем.

Особливості проведення процедури

Устранение признаков старения Одесса

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Виходячи з результату, якого необхідно домогтися, для корекції ми використовуємо нитки, які розсмоктуються або не розсмоктуються. І ті, і інші абсолютно безпечні для вашого організму. Процедура не вимагає підготовки. Обов’язкова консультація фахівця. Під час корекції застосовуються тільки проколи, які повністю приховані в зоні росту волосся.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Процедура здійснюється амбулаторно і триває від 40 хв до 1 години. Наркоз не застосовується.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Швидка реабілітація від 5 до 14 днів – одна з основних переваг методу, ніяких великих гематом або тривалих деформацій не буває. Травматичність методу гранично мінімізована. Універсальність процедури полягає в тому, що одночасно підтягується тканина, шкіра стає пружною, значно поліпшується її якість. Ефект омолодження шкіри досягається завдяки матеріалу ниток, адже в їх складі присутня L-молочна кислота, яка активізує процес ревіталізації. Відбувається це за допомогою стимуляції фіброластів, які сприяють виробленню колагену.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Легкий або помірний птоз (опущення)
Атрофія шкіри
Яскраво виражені носогубні складки
Зміна контурів обличчя, наявність подвійного підборіддя, брилів
Асиметрія
Вікові зміни в області шиї
Провисання зони щік і скул
В'ялість шкірних покривів
При повному або частковому опущенні брів
Деформація овалу обличчя, «друге підборіддя» (при вираженій гіпертрофії жирової клітковини проводять ліпосакцію або використовують інші методи локального видалення жирової тканини)

Протипоказання процедури

Онкологічні та аутоімунні захворювання
Ішемічна хвороба серця
Порушення згортання крові
Прийом антиагрегантів і антикоагулянтів, НПСВ
Хронічні захворювання в стадії загострення
Гіпертонія (II і III ступеня)
Схильність до утворення келоїдних і гіпертрофованих рубців
Колагенози
Вагітність і період лактації
Перший тиждень менструального циклу
Запальні процеси або захворювання шкіри в зоні установки ниток
Присутність раніше встановлених небіодеградуючих ін'єкційних імплантантів в області імплантації

Протягом місяця після установки ниток не можна проводити ніякі апаратні методики, крім мікрострумів, які допоможуть зняти набряки після процедури. Після реабілітаційного періоду Ви можете проводити абсолютно будь-які апаратні методики – лазерне омолодження, радіочастотний ліфтинг та інші. До повного розсмоктування ниток не рекомендується проводити тільки кілька процедур, які працюють на глибині понад 2 мм – це термаж і Ulthera (їх краще запланувати до ниткового ліфтингу).

Насправді, підтягнути обличчя нитками можна вже у віці 25-35 років: для усунення другого підборіддя, підтяжки щік, створення чіткого контуру обличчя, зміцнення шкіри і профілактики вікового птозу.

У період 35-45 років ниткова підтяжка обличчя допоможе розгладити вікові зміни і надовго відстрочити необхідність вдаватися до радикальних методів.

Для пацієнтів 45-55 років нитковий ліфтинг обличчя може стати альтернативою хірургічній підтяжці, особливо, якщо до цього догляд за обличчям був правильним і регулярним.

Також доцільно підтягнути обличчя нитками може бути і після 60 років: з метою поліпшення ефекту різних омолоджуючих процедур, пролонгування результату хірургічної підтяжки.

Замислившись про те, де виконати нитковий ліфтинг в Одесі, обирайте в першу чергу авторитетний заклад, професійного і досвідченого лікаря, а також наявність можливості вибору методики, адже кожна з них має свої особливості, і тільки маючи можливість вибирати, лікар може дійсно точно підібрати потрібний варіант саме у Вашому випадку. Підтяжка обличчя нитками в Одесі на сьогодні досить популярна, але слід пам’ятати, що це медична процедура, яка представляє собою щось середнє між ін’єкційною косметологією та пластичною хірургією, тому від правильного вибору лікаря і медустанови залежить не тільки ефективність процедури, а й Ваша безпека.

Процедура безпечна. Проходить в стерильних умовах. Міграція ниток виключена, так як нитки АПТОС і їх постановка забезпечують 100% вбудовування в тканину, навіть в такій ніжній області, як нижні і верхні повіки.

Ефект видно одразу по закінченню процедури. За 2-3 тижні він проявляється повністю і зберігається від 2 до 5 років (все індивідуально і залежить від особливостей шкіри і віку пацієнта).

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом