09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - НАХАБНО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

Естетична гінекологія

У кожної третьої чарівної красуні безліч таємниць і комплексів, про які вона соромиться сказати гінекологу. Кожна жінка унікальна, і кожна по-різному реагує на різні зміни організму: вік, пологи і тд. Багато хто вважає, що так і повинно бути і не звертають уваги на дискомфорт, ніяковість, стереотипність сексуального життя в родині.

Новий напрямок LARANG! Новий напрямок LARANG! Естетична гінекологія в чудовому настрої. Якість сексуального життя жінки багато в чому залежить від її зовнішнього вигляду. Всім відомо, що чоловіки люблять очима, але в силу віку або після пологів, інтимна зона виглядає вже не так привабливо, як в юності. У LARANG досвідчені гінекологи подбають про зовнішню красу ваших інтимних зон за допомогою процедур інтимного омоложенія, їх тривалість не більше 30-ти хвилин і ніякої реабілітації.

Ультратон тіла

Біостимуляція тіла Ultratone – це більше, ніж просто міостимуляція м’язів тіла і обличчя. Це система відновлення і стимуляції м’язів, шкіри і підшкірно-жирової клітковини, кровоносної та лімфатичної системи за рахунок одночасного впливу електричного поля, ультразвуку та хромотерапії. В результаті біостимуляції основні, резервні та компенсаторні можливості тіла активізуються. Система біостимуляції була розроблена в Лондоні компанією Ultratone Professional. Комплексний вплив імпульсними струмами на сполучну, жирову і м’язову тканини, кровоносну і лімфатичну системи шляхом розташування електродів на певні ділянки тіла і підбору індивідуальної, максимально ефективної програми для кожного пацієнта.

Талассотерапія тіла

Особливий склад активних компонентів руйнує оболонку жирових клітин, вивільняючи жир в міжклітинний простір, звідки він легко і природно виводиться організмом. Висока ефективність інтраліпотерапії пов’язана з тим, що жирові клітини не відновлюються, якщо їх зруйнувати.

Ручний масаж тіла

Масаж – спосіб лікування і попередження хвороб. Суть його полягає в механічному впливі спеціальними прийомами на поверхню тіла, рефлекторні точки. Його застосовують як в профілактичних цілях – для загального зміцнення організму, так і в різних областях медицини: хірургії, ортопедії, гінекології, терапії, неврології та ін. Масаж може використовуватися в якості самостійного методу, а може застосовуватися в поєднанні з іншими процедурами.
Масаж необхідний абсолютно всім, для підтримки гарного самопочуття і профілактики низки захворювань.

Апаратний LPG масаж тіла

Целюліт – усунення видимих проявів целюліту за допомогою LPG можливе на будь-яких його стадіях. Локальні жирові відкладення – «жирові пастки», що не реагують на дієти і фізичні навантаження, сприйнятливі до цього методу. В’ялість шкіри – LPG масаж «підтягує» шкіру, підвищує її пружність: в середньому, площа поверхні шкіри в областях, що піддавалися активному впливу LPG (протягом курсу з 10 сеансів), скорочується на 20%.

Мезотерапія тіла

Процедура корекції локальних жирових відкладень за допомогою ін’єкцій спеціального препарату в проблемні зони. Об’єми значно зменшуються вже після першої процедури, при цьому шкіра і м’язова тканина не пошкоджуються. Поєднання миттєвого результату, безпеки, локального впливу на конкретні ділянки тіла роблять однією з найпопулярніших і затребуваних методик корекції фігури.

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть в форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати своє відвідування або отримати відповідь на важливе питання
Скористайтеся формою нижче, щоб задати будь-яке Ваше питання стосовно роботи центру або послуг, що надаються

Записатись на прийом