09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ
Комплексное омоложение кожи в Одессе

Домашній догляд

Догляд за обличчям

Домашній догляд для обличчя, як і інші косметичні процедури, є невід’ємною частиною в догляді за вашою шкірою як у період реабілітації після агресивних методик (пілінги, чищення, лазерні шліфовки і т.д.), так і поза інших процедур.
Основу домашнього догляду складають: очищення, тонізація, живлення, зволоження і захист. Однак, важливо врахувати які саме засоби будуть наноситися на шкіру, а також їх склад, адже неправильно підібрані препарати можуть не тільки не принести видимого результату, але і погіршити стан шкіри.
Обов’язкові умови правильного догляду: косметичні засоби, підібрані відповідно до стану і типу шкіри; регулярне застосування; правильне поєднання косметичних засобів домашнього догляду.

Особливості проведення процедури

КОСМЕТИКА І ПРЕПАРАТИ

У нашій клініці ми пропонуємо кілька косметичних ліній догляду за шкірою:

  • Sesderma (Іспанія)
  • Oxygen (Канада)
  • Institut Estederm (Франція)
  • PSA skin (США)
  • Obadju (США).

Засоби для домашнього догляду підбираються індивідуально з урахуванням віку пацієнта, типу шкіри, стану шкіри і наявності будь-яких проблем (висипань, подразнень шкіри, пігментації, вікових змін).

ВИКОНУЄ СПЕЦІАЛІСТ

Васкевич Вікторія

Чистка обличчя самостійно в домашніх умовах протипоказана, якщо на шкірі є запалені елементи – прищі і гнійники, так як вона може призвести до поширення інфекції. Зверніться до фахівця. Крім того, досягти вдома такого ж ефекту, як в салоні, все одно не вийде. Тому домашній догляд за шкірою рекомендується як підтримуючий – для закріплення салонного результату. Продовжити ефект від чищення шкіри в салоні допоможе професійна косметика для домашнього використання, яку також зможе підібрати фахівець-косметолог.

Кожен день наша шкіра оновлюється – старі клітини відмирають і злущуються з її поверхні. Але при різних шкірних захворюваннях природні процеси порушуються. Наприклад, при вугровій хворобі шкірне сало стає густішим і накопичується всередині сальних залоз, утворюючи порожнину на шкірі. У підсумку, сальна залоза відмирає, а «чорна цятка» – комедон – залишається.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом