09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ
Коррекция фигуры в Одессе

Апаратний LPG масаж тіла

Догляд за тілом

Целюліт – усунення видимих проявів целюліту за допомогою LPG можливе на будь-яких його стадіях. Локальні жирові відкладення – «жирові пастки», що не реагують на дієти і фізичні навантаження, сприйнятливі до цього методу. В’ялість шкіри – LPG масаж «підтягує» шкіру, підвищує її пружність: в середньому, площа поверхні шкіри в областях, що піддавалися активному впливу LPG (протягом курсу з 10 сеансів), скорочується на 20%.

LPG забезпечує: усунення набряклості має виражену лімфодренажну дію. Суттєве зменшення вираженості стрий, розтяжок і рубців. Поліпшення постави і координації рухів, за рахунок нейросенсорного впливу. У косметології метод LPG застосовується не тільки в програмах корекції фігури, але і для догляду за обличчям. Спеціальні маніпули апарату здатні забезпечити дуже делікатний вплив на тканини обличчя, шиї, області декольте.
Сьогодні величезна кількість салонів і клінік як в Одесі, так і в інших містах України пропонують LPG-масаж. По факту часто виявляється, що клієнтів вводять в оману і виконують їм процедури не за оригінальною методикою і не на обладнанні LPG-systems, а на так званих апаратах-аналогах. Дослідження підтверджують безпеку впливу і високу ефективність саме оригінальної запатентованої методики LPG, створеної Луї Полем Гіті. Обов’язково уточнюйте, на якому обладнанні виконуються процедури, можете подивитися сертифікати, а також задавайте питання, хто буде робити масаж. Адже не тільки обладнання має значення для хорошого результату. Саме фахівець визначає параметри впливу, підбирає їх індивідуально в залежності від потреб клієнта і його фізіологічних особливостей. Корекція фігури, позбавлення від целюліту, поліпшення еластичності шкіри і це тільки маленька частина чудес LPG-масажу.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Останній прийом їжі – за 1 годину до проведення процедури.
Для максимального ефекту – дотримання питного режиму і правильного харчування.
Придбання індивідуального костюма LPG.

ОБЛАДНАННЯ

Апарат LPG Cellu M6 Integral (Франція).
Нам подобається обладнання LPG, бо воно відповідає всім стандартам якості, високотехнологічне і надійне. Результати завжди високі, а процедури комфортні для пацієнта. Естетика і професіоналізм у всьому. Cellu M6 Integral – найостанніша версія апаратів LPG, який увібрав в себе все найкраще від своїх попередників і тепер може похвалитися більш швидким результатами і яскраво вираженим ефектом в процедурах корекції тіла.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість – 40 хвилин

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

10 процедур (2 -3 рази на тиждень або через день).

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Процедура не вимагає реабілітаційного періоду.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Целюліт
Зайві сантиметри
В'ялість шкіри
Бугристість, набряклість і застійні явища

Протипоказання процедури

Порушення цілісності шкірних покривів
Хронічні захворювання в стадії загострення або декомпенсації
Інфекційні захворювання
Онкологічні захворювання
Варикозне розширення вен нижніх кінцівок
Період вагітності і грудного вигодовування

Ні. Насправді все відбувається з точністю до навпаки. Такий метод корекції фігури позитивно впливає: еластичність і пружність шкіри після проходження курсу збільшується.

Повна безболісність процедури, ви практично не відчуваєте ніякого дискомфорту. Висока якість і ефективність – при дотриманні графіка результат залишається видимим більше року.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом