09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

PRIME BONUS CARD

LARANG — знає, як перетворити красу в перевагу. Різноманітність послуг і процедур в нашому центрі зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів! Бонусна система дає можливість, оплачувати послуги повністю або частково за рахунок накопичених бонусів. З кожного вашого відвудування центру на ваш бонусний рахунок накопичується відсоток, відповідно до типу вашої картки.

 

Карта дозволяє накопичувати 5% від суми, на яку придбано послугу, у вигляді бонусів. Накопичивши на своєму віртуальному рахунку бонуси, ви зможете використовувати їх в якості знижки на послуги естетичної медицини і краси.

Для отримання карти Prime bonus card, Вам необхідно накопичити суму від 10 000 гривень в нашому центрі.

Карта активується при досягненні встановленого ліміту і за умови заповнення анкети. Після активації ви зможете накопичувати бонуси і використовувати їх на придбання послуг в нашому центрі.
Один бонус дорівнює одній гривні. Таким чином, накопичивши 50 бонусів, ви можете отримати знижку 50 гривень на послугу. Накопичувати бонуси можливо за придбані послуги, подарункові сертифікати.

Карта PRIME BONUS CARD є персоніфікованою, без права передачі третім особам. Нарахування бонусів діє за умови пред’явлення бонусної картки.

Бонуси не мають готівкової відповідності, не можуть бути видані в грошовому еквіваленті, а списання накопичених бонусів, можливо на наступний день після візиту. Накопичувальний рахунок активний лише протягом одного року, невикористані за цей період бонуси згорають.