09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

Використання лазера дозволяє сьогодні вирішувати не тільки зовнішні проблеми, а й наводити внутрішню красу. Зокрема, надавати допомогу в таких делікатних жіночих проблемах, як сухість в інтимній зоні, вагінальний свербіж, ослаблення м’язів піхви, стресове нетримання сечі. У багатьох жінок в період менопаузи, а також іноді після пологів в тій чи іншій мірі проявляються ці неприємні симптоми, викликані дефіцитом гормонів в організмі. Сучасні лазерні процедури допомагають відновити баланс в інтимній зоні і повернути відчуття комфорту.

У Центрі естетичної медицини і краси Larang для лікування інтимних проблем використовують ербієвий лазер MCL31 Dermablate компанії Asclepion Laser Technologies. Це апарат останнього покоління для дерматології та естетичної медицини, вироблений в Німеччині. Його активно застосовують для омолодження і підтяжки шкіри, видалення пігментних плям, корекції розтяжок і шрамів. Тепер з’явилася можливість використовувати ербієвий лазер для інтимного омолодження і лікування проблем урогенітальної сфери за допомогою внутрівагінальной насадки Juliet.

Фототермічна реконструкція тканин за допомогою лазера

Атрофічний стан слизової виникає у всіх жінок в період менопаузи, а також у жінок, які виведені в стан штучної менопаузи. Недолік гормонів в організмі призводить до різних порушень обміну речовин, зокрема до зменшення вироблення колагену. Це впливає на стан не тільки шкіри, але і слизової оболонки. Для того, щоб відновити рівновагу в організмі, зазвичай призначається замісна гормональна терапія або фітопрепарати. Для тих жінок, кому це протипоказано, або якщо є особисті установки – так звана, гормонофобія, – в такому разі за допомогою лазерної насадки можна вирішити проблему атрофії слизової, не вдаючись до гормональної терапії. В результаті процедури лазерного лікування слизова повністю відновлюється. За допомогою лазера можна також коригувати початкові ступені опущення стінок піхви, вирішувати проблему втрати пружності і чутливості піхви. Стресове нетримання сечі теж є показанням до лазерного лікування за допомогою насадки Juliet.
Лазерні процедури дозволяють відновити функції і повернути тонус піхви, підвищують чутливість і покращують сексуальне життя. Лікування лазером безболісне, тому не вимагає анестезії. Маніпуляції займають в середньому 15-30 хвилин, не вимагають спеціальної підготовки і тривалої реабілітації. Одразу після відвідування лікаря пацієнти повертаються до своєї повсякденної діяльності.
Під час процедури стерильна насадка лазера вводиться в піхву. При цьому за допомогою лазерних імпульсів відбувається вибірковий вплив на слизову оболонку і м’язовий шар піхви. Енергія світлового потоку регулюється в залежності від виду захворювання і зони впливу. Ербіевий лазер діє на невелику глибину, викликає нагрівання тканин, дозволяє точно і безболісно зруйнувати атрофовані ділянки слизової, не пошкоджуючи навколишні тканини.
Фототермічний вплив на слизову одночасно запускає процеси клітинного імунітету. При цьому відбувається активація фібробластів і стимулюється синтез молодих волокон колагену і еластину, поліпшується кровообіг в тканинах і зволоження слизової оболонки. В результаті процедури забезпечується швидке загоєння стінок піхви і утворення здорової слизової оболонки, відновлюється тонус і пружність тканин, підвищується чутливість слизової, нормалізується мікрофлора піхви.

Лазерні технології в естетичній гінекології

Інноваційні лазерні технології відкривають широкі можливості для корекції естетичних і фізіологічних патологій інтимної зони. Це швидкий і безболісний спосіб поліпшити самопочуття без хірургічного втручання. Метод лікування за допомогою внутрівагінальной насадки Juliet забезпечує швидку реабілітацію і мінімальний ризик інфікування і кровотеч.

Лазерні процедури ефективні при таких станах, як:
• Атрофія слизової піхви (вікові зміни, які призводять до сухості, свербіння, відчуття болю при інтимній близькості).
• Втрата тонусу і еластичності стінок піхви.
• Зниження чутливості при статевій близькості.
• Розтягування піхви після пологів (синдром вагінальної релаксації).
• Післяпологові рубці.
• Опущення стінок піхви.
• Стресове нетримання сечі.

Процедура не вимагає анестезії – вона абсолютно безболісна. Єдине, що відчуває пацієнт – це легке постукування по стінках піхви. Воно безболісне і не викликає ніякого дискомфорту. Протягом 72 годин після процедури рекомендується утримуватися від статевого контакту. Напередодні процедури проводиться обстеження, виключаються протипоказання. Зокрема, процедуру не проводять за наявності у пацієнтки ерозій та дисплазій. Залежно від діагнозу, потрібно 1-2 сеанси лазерної терапії. Після процедури можуть бути слабкі виділення, що мажуть, але вони не тривалі і проходять самі. Жінкам, у яких діагностовано вірус герпесу, профілактично після процедури дається противогерпетический препарат, для того, щоб не спровокувати рецидив захворювання.

Лікування стресового нетримання сечі за допомогою лазера

Стресова уринарна інконтиненція є формою нетримання сечі, яка викликана втратою тонусу уретри. Це поширене захворювання у жінок, причиною якого можуть бути: пошкодження опорних конструкцій таза після пологів, період менопаузи через зниження естрогену, внаслідок постійних фізичних навантажень. Захворювання характеризується витоком невеликих кількостей сечі за збільшення внутрішньочеревного тиску, наприклад при кашлі, чханні і підйомі важких предметів.
У жінок з нетриманням сечі зазвичай спостерігаються зміни метаболізму сполучної тканини. Вони викликають зниження виробництва колагену і порушення структури колагенових волокон, що може привести до недостатнього тонусу урогенітального тракту.
Теплова енергія від лазерних спалахів, особливо у вологому середовищі, не тільки ефективно покращує структуру колагену, але також стимулює неоколлагенез – утворення молодого колагену.
У результаті лазерної дії міжмолекулярні зшивки потрійної спіралі колагену скорочуються, що призводить до негайного затягування колагенових фібрил на дві третини їх довжини в порівнянні зі станом до втручання. Таким чином, поліпшується м’язова підтримка сечового міхура і інших органів малого таза. Це призводить до зникнення або значного ослаблення симптомів нетримання сечі.
При лазерному лікуванні стресового нетримання сечі не пошкоджується слизова піхви і не будуть зачіпатися інші внутрішні органи жінки.
Позитивний ефект від процедури зберігається протягом 2 років. За необхідності, лазерну терапію можна повторити.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Осінні тенденції по догляду за шкірою