09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Безопераційне омолодження
Процедуры по удалению постакне

Лазерне омолодження

Лазерна косметологія

Безопераційне лазерне шліфування шрамів, рубців і постакне, лазерне шліфування розтяжок.
Шліфування ербіевим лазером вважається сучасною і ефективною процедурою в області естетичної косметології та безопераційного омолодження. Безпека використання цього методу клінічно підтверджено у різних вікових груп від 15 років і до похилого віку. Процедура лазерного омолодження миттєво запускає внутрішні резерви шкіри, де починається процес інтенсивного оновлення і створення нових клітин.

Asclepion MCL 31 DermablateЕрбіевий лазер Asclepion MCL 31 Dermablate впевнено займає лідируючі позиції в області косметології.

І для того є вагомі причини: високий ступінь безпеки при проведенні процедур шліфування.
Відсутність болю або незначне відчуття печіння в процесі проведення сеансу і короткий час після нього.
Короткий відновний період і реабілітаційний період – термін повного відновлення епітеліального шару становить в середньому – 8 днів, що значно менше в порівнянні з регенерацією після застосування CO2-лазера.
Відсутність необхідності в спеціальній підготовці пацієнта.
Низький ризик виникнення ускладнень і побічних ефектів.

Поєднання процедури на апараті ербіевий лазер з авторськими методиками фахівців LARANG – абсолютний хіт серед омолоджуючих процедур. Технологія нового покоління, яка підсилює ефект від процедури на апараті і повністю скорочує період реабілітації, запускає потужні процеси омолодження, здійснюючи вплив на всі шари шкіри, роблячи її еластичною, пружною і блискучою.

Особливості проведення процедури

Лазерная шлифовка кожи лица в Одессе

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

Шліфування шкіри лазером полягає в поверхневому впливі променяю лазера на шкіру (глибина і площа обробки регулюються лікарем). Під впливом високої температури відбувається активне зростання і вироблення колагену. Видимі зміни можна спостерігати через деякий час, приблизно 6 місяців. Лазерне омолодження шкіри абсолютно безпечне. Його рекомендують людям, у яких є протипоказання до пластичної хірургії.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

За 2 тижні до проведення процедури не можна засмагати, відвідувати солярій, виключити з процедур догляду хімічні пілінги і інші лазерні процедури, приймати фотосенсибілізуючі препарати.

Лазерное омоложение кожи лица

ОБЛАДНАННЯ

Дерматологічний лазер Dermablate MCL-3, компанії Asclepion. Найпопулярніший ербієвий лазер в світі. Лазер Dermablate став золотим стандартом для дерматологів при лікуванні широкого спектру естетичних проблем шкіри.

Лазерная шлифовка кожи Одесса

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУР

Від 30 до 50 хвилин. Промінь знищує старі клітини в верхньому шарі шкіри (на глибині до 20 мкм). Це призводить до запуску процесів регенерації і повного відновлення шкіри. Поліпшується кровообіг, старі фіброзні волокна замінюються новими.

Шлифовка кожи в Одессе - лазерное омоложение

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Залежно від того, наскільки шкіра є проблемною, зазвичай може знадобитися від 2 до 3 сеансів лазерної шліфовки з інтервалом в 1-15 місяців.

Безоперационное омоложение кожи

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Після процедури буде спостерігатися почервоніння в області її проведення, потім лущення шкіри. Рекомендується використовувати репаранти (бепантен, солкосерил).
Через 24 години вам необхідно чотири-п’ять разів на день очищати оброблені ділянки шкіри і змащувати їх спеціальною маззю. Повне загоєння, як правило, настає за 10-19 днів.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Наявність рубців після травм, постакне рубці
Постакне, наслідки вугрового захворювання - рубці згладжуються за рахунок стимуляції росту здорової шкіри
Вікові зміни шкіри
Пігментація; пігментні плями, що виникли через частого перебування під сонячними променями
Видимі ознаки фотостаріння
Розтяжки - шкіра ремоделюється і розтяжки стають менш помітними
Зморшки - розгладжуються всі види зморшок на будь-якій ділянці, крім великих мімічних
Шкіра, що в'яне - відбувається омолодження, видаляються мікропорції старої шкіри і стимулюється ріст нових
Рубці після хірургічних операцій

Протипоказання процедури

Вагітність і лактація
Епіляція
Соматичні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, герпес, атопічний дерматит в стадії загострення)
Хімічний пілінг, проведений менш, ніж за 2 тижні до процедури
Запальні процеси в зоні проведення процедури

Лікар косметолог може вилікувати акне. З’ясовується причина і далі індивідуально підбирається і призначається ефективне медикаментозне лікування і відповідний домашній догляд. Також, в залежності від ступеня вираженості проблеми, можуть бути рекомендовані чистки, лазерне лікування, пілінги. У деяких випадках для з’ясування причини можуть знадобитися додаткові дослідження або аналізи.

Косметолог може допомогти зменшити мішки під очима, використовуючи методику лазерного омолодження.

Лазерне оновлення сприятливо позначається на зовнішньому вигляді шкіри. Воно не робить її абсолютно ідеальною, однак значно її омолоджує і уповільнює процеси старіння. За дотримання всіх рекомендацій лікаря косметичний ефект від процедури зберігається протягом тривалого періоду – від 7-ми до 9-ти років. Сама процедура не супроводжується жодними неприємними відчуттями, оскільки зачіпаються виключно поверхневі шари дерми без нервових закінчень. Шкіра з випаруваними клітинами моментально остигає.

Після шліфування шкіри в більшості випадків шкіра стає світлішою і більше піддається негативному впливу сонячного світла. Саме тому слід приділити особливу увагу вибору правильної косметики для догляду за шкірою під час перебування на сонці. Рекомендовано використовувати сонцезахисний крем, який відображає ультрафіолетові B і А промені. Він повинен призначатися для шкіри обличчя і мати фактор захисту від сонця (SPF) вище 30. Обмежте час перебування на сонці, особливо між десятою годиною ранку і двома годинами дня. В цей час носіть захисний одяг: сорочки з довгими рукавами, штани і крислатий капелюх. Слідкуйте за тим, щоб шкіра, що зазнала шліфовки, була постійно добре зволожена.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом