09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

ПРОФЕССІЛОНАЛИ В СВОЇЙ ГАЛУЗІ

Нано епіляція

Спеціальний кератолічний засіб змішується з дистильованою водою, отримана паста наноситься на шкіру. Вона проникає в росткову зону волосини, поступово руйнуючи її. Через кілька хвилин шкіра очищається від крему і волосся, а потім наноситься нейтралізатор і пантенол.

Видалення новоутворень

Центр естетичної медицини і краси LARANG проводить лазерне видалення родимок, бородавок, папілом та інших новоутворень шкіри. Це один з найшвидших і ефективних способів позбавитися від таких проблем. Новоутворення на шкірі – це серйозна проблема, яка приносить пацієнтам масу неприємностей, а якщо вчасно не звернути на них увагу, можуть виникнути різні ускладнення зі здоров’ям.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – ідеальний варіант для усунення небажаного росту волосся. Сучасний метод видалення волосся за допомогою спеціальних лазерів, світло яких переважно поглинається волосяними цибулинами і знищує їх без пошкодження навколишніх тканин. Саме тому такий вид епіляції на сьогодні є найбільш безпечним і ефективним.

Безумовною перевагою лазерної епіляції є найбільш стійкий ефект. Після певної кількості процедур, близько 70-80% волосся припиняють свій ріст назавжди, а інші 20% стоншуються і набувають вигляду пушкового волосся. У більшості випадків достатньо від 4 до 8 процедур

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом