09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

ПРОФЕСІОНАЛИ В СВОЇЙ ГАЛУЗІ

Янченко Віталія

Лікар акушер-гінеколог, стаж 21 рік. Спеціаліст з обстеження та терапії делікатних питань, ендокринологія і естетична гінекологія. Виконує процедури кріо і радіохвильового лікування шийки матки, лазерне інтимне омолодження, інтимний плазмоліфтінг, контурну пластику делікатній зони. Безпечний і індивідуальний підхід до кожного.

Записатись на прийом

Селіванова Наталія

Головний лікар центру естетичної косметології і медицини Larang. Лікар-хірург вищої категорії, дерматолог-косметолог з багаторічним досвідом, спеціалізується на ін'єкційних процедурах. За допомогою естетичної косметології Наталя втілить Вашу мрію про ідеальну зовнішність. В арсеналі головного лікаря ЛАРАНЖ - унікальні техніки ін'єкційних і апаратних методик, що дозволяє комплексно підходити до жіночої краси.

Записатись на прийом

Васкевич Вікторія

Лікар-косметолог, сертифікований фахівець з плазмотерапії, ін'єкційних технік і лазерних методик. Спеціалізується на лікуванні акне, рубців післяугревої хвороби і застійних плям, косметологічних процедурах в профілактиці і корекції хроно і фотостаріння лазерної корекції рубців, шрамів, розтяжок, лазерному омолодження, лазерної корекції судин, лазерної епіляції.

Записатись на прийом

Кучерявий Вадим

Лікар, фахівець з масажу, досконало володіє апаратними методиками LPG корекції фігури. Індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості стану здоров'я і тіла, підбирає і комбінує ефективні методики по догляду за тілом, які не тільки дозволяють позбутися недоліків фігури, але й ефективні в лікувальних цілях.

Записатись на прийом

Соручан Юлія

Член Української академії лікарів дерматовенерологів (УАЛДВК), Академії трихолог України (UHRS), регулярно підвищує свої професійні навички, кваліфікацію, бере участь в семінарах і майстер-класах, науково-практичних конференціях, щорічних конгресах естетичної медицини, дерматовенерологіі. Юлія проводить консультації, складає індивідуальні програми лікування шкіри і волосся. Діагностує і видаляє новоутворення шкіри (родимки, кератоми, фіброми, папіломи, бородавки). Проводить лазерне омолодження, лікування акне, видалення пігментних плям, судинних дефектів шкіри, лазерну епіляцію і лазерну шліфовку рубців і розтяжок).

Записатись на прийом

Буркот Інна

Чарівна Інна - фахівець з масажу, досконало володіє методами корекції фігури - сучасними апаратними методиками LPG. Гладка шкіра, плоский живіт і стрункий силует - все досяжно! Інна індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості стану здоров'я і тіла, підбирає і комбінує ефективні методики по догляду за тілом, які не тільки дозволяють позбутися від недоліків фігури, але і ефективні в лікувальних цілях.

Записатись на прийом

Котович Марія

Топ-майстер перукарського мистецтва. Марія має великий досвід роботи, вміє створювати ідеальні образи, особливо - сучасні фарбування, майстерно володіє сучасними техніками стрижок і укладок

Записатись на прийом