09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ОМОЛОДЖУВАЛЬНІ ІН'ЄКЦІЇ
Ботулинотерапия в Одессе

Ботулінотерапія

Ін'єкції краси та молодості

Усунення мімічних зморшок, також відоме в косметології як омолоджуючі ін’єкції. Ця процедура – одна з найпопулярніших косметологічних процедур у представників обох статей. В основі методу покладено властивість препаратів, які обортно блокують нервово-м’язову провідність, викликають розслаблення певних м’язів обличчя, що призводить до розгладження мімічних зморшок. Дія зберігається близько 4-6 місяців, однак при регулярному використанні термін дії може досягати 8 місяців.

Омолоджуючі ін’єкції зменшують активність мімічних м’язів лоба і кругових м’язів ока, через підвищений тонус, яких з’являються зморшки на лобі і так звані «гусячі лапки».

Безпечні мікродози цих препаратів призводять до стійкого розслаблення м’язів. Ефект від ін’єкції розвивається протягом 3-14 днів, але шкіра продовжує розгладжуватися ще протягом місяця. Введення препаратів здійснюється дуже тонкими голками, не залишаючи слідів. Процедура безпечна і застосовувати її можна з молодого віку.

Усунення мімічних зморшок за допомогою омолоджуючих ін’єкцій затверджено європейським товариством естетичної медицини і Міністерством охорони здоров’я України.

Найбільш ефективним результатом буде поєднання омолоджуючих ін’єкцій з іншими методиками, рекомендованими досвідченими лікарями Ларанж в складі комплексної програми, розробленої спеціально для Вас.

Особливості проведення процедури

Комплексное омоложение кожи в Одессе

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Виконання процедури не передбачає особливої підготовки.

Центр лазерной медицины и косметологии

ВИКОРИСТОВУВАНЕ ОБЛАДНАННЯ

Botox (Allergan ,USA)
Xeomin (Merz , Gr.)
Disport (Ipsen , Fr.)

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Середній час проведення процедури до 30 хвилин.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Виконується 1 раз на 5-6-8 місяців. Процедура надає можливість поєднувати ін’єкції з іншими ефективними програмами омолодження.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Швидкий результат, тривалий ефект, реабілітаційний період від 1-2 дня.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Горизонтальні м'язи чола
Вертикальні зморшки на переніссі
Мімічні зморшки навколо очей
Зморшки навколо губ
Зморшки в області шиї і декольте

Протипоказання процедури

Вагітність і період лактації
Онкологічні захворювання
Лікування гіпергідрозу
Алергія на білок
Гострі інфекційні захворювання
Декомпенсовані хронічні захворювання (епілепсія)

Певного, фіксованого віку для початку процедур не існує. Все залежить від індивідуальних особливостей психотипу пацієнта, а також від наявності медичних показань до процедури.

Синдрому відміни у препаратів БТА не існує, є тільки синдром дзеркала. Ви звикаєте, після «уколів краси», в дзеркалі і в очах оточуючих бачити себе на 5-10-15 років молодшою за свій біологічний вік. Це не могло не подобатися і раптом, з низки різних причин, Ви перестаєте проводити процедури ботулінотерапії. В результаті, поступово, протягом 4-6-8 місяців Ви повертаєтеся в свій біологічний вік, а з ним повертаються і всі ознаки старіння у вигляді зморшок, складок і втомленого вигляду обличчя.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом