09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
БЕЗОПЕРАЦІЙНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ОБЛИЧЧЯ
Инъекции ботокса для контурной пластики лица

Контурна пластика

Ін'єкції краси та молодості

Контурна пластика – це омолодження обличчя без операції, зміна форм губ, носо-губних складок і навіть овалу обличчя. Робиться це за допомогою спеціальних локальних ін’єкцій, в якості яких використовуються особливі наповнювачі, які фахівцямі називають філерами. Ці філери дають унікальну можливість в найкоротші терміни і практично безболісно позбавлятися від досить глибоких зморшок, збільшувати губи, змінювати овал обличчя. Додаткове хірургічне втручання при цьому абсолютно не потрібне.

Метод запалення конституційного вікового або пов’язаного з будь-яким захворюванням дефіциту об’єму обличчя. За своєю ефективністю контурна пластика може порівнюватися з пластичною хірургією. Контурна пластика допомагає підтягнути шкіру, позбутися від впливу зморшок і заломів, гравітаційної деформації обличчя.

Також контурна пластика допомагає при видаленні дефектів шкіри, западаючих рубців, а також посттравматичних складок.
Лікарями Larang застосовуються біодеградуючі філери провідних світових виробників, які виготовляються на базі гіалурінової кислоти. Вони повністю відповідають абсолютно всім основним вимогам, що висуваються до ін’єкційних імплантатів. Зокрема мова йде про такі значущі показники, як гіпоалергенність, біосумісність, простота введення, а також відсутність можливості міграції введеного препарату під шкірою.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Можливість омолодження без операції, структурування контурів обличчя. Виконання процедури не передбачає особливої підготовки.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Середній час проведення процедури від 30-50 хвилин. Можливість протягом одного сеансу провести одночасно кілька процедур.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Відповідно до рекомендацій фахівця, підбирається індівідуально. Контурна пластика сумісна з іншими ін’єкціями за програмою омолодження.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Швидкий результат, тривалий ефект, реабілітаційний період від 1-3 днів.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Вікові зміни шкіри (глибокі носогубні складки, корекція овалу обличчя, скул, підборіддя)
Естетичні показання (усунення асиметрії особи);
Збільшення обсягу скул і підборіддя (зміна форми губ)

Протипоказання процедури

Вагітність, лактація
Алергічні реакції на компоненти
Псоріаз і екзема
Бронхіальна астма
Введений раніше силікон або інші перманентні гелі
Схильність до келоїдних рубців;
Гострий інфекційний процес
Аутоімунні захворювання
Цукровий діабет 1 і 2 типу

Безопераційна пластика заслужено є однією з найбільш популярних методик в косметології. Дермальні наповнювачі на основі ботокса і гіалуронової кислоти дають практично миттєвий ефект, що не відривається організмом, забезпечують короткий реабілітаційний період, відмінно поєднуються з іншими косметологічними методиками, а згодом без шкоди для організму розкладаються на воду і вуглекислий газ. Сама процедура проста, нетривала і практично безболісна.

Розраховувати на бездоганний результат можна, звернувшись до грамотного фахівця, який правильно підбере препарат, його дозу і грамотно виконає процедуру. Разом з тим безопераційна контурна пластика не позбавлена недоліків. До мінусів ін’єкції філерами належать виникнення в місцях уколів набряків, гематом, почервоніння, а також необхідність повторення процедури за 6-9 місяців для підтримки досягнутого ефекту.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом