09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ
Инъекции красоты и молодости Одесса

Збільшення форми губ

Що може виглядати більш бажано і привабливо, ніж красиві губи правильної форми? Larang – центр естетичної медицини & краси надає можливість збільшення губ за допомогою гіалуронової кислоти, яка дозволяє скорегувати обсяг і бажану форму губ, безболісно, легко і швидко.

Контурна пластика

Контурна пластика – це омолодження обличчя без операції, зміна форм губ, носо-губних складок і навіть овалу обличчя. Робиться це за допомогою спеціальних локальних ін’єкцій, в якості яких використовуються особливі наповнювачі, які фахівцямі називають філерами. Ці філери дають унікальну можливість в найкоротші терміни і практично безболісно позбавлятися від досить глибоких зморшок, збільшувати губи, змінювати овал обличчя. Додаткове хірургічне втручання при цьому абсолютно не потрібне.

Біоревіталізація

Біоревіталізація – ін’єкційний метод глибокого зволоження шкіри за рахунок насичення її природним компонентом, який утримує вологу.
Внутрішньошкірне введення активних компонентів з метою поповнення їх дефіциту дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій і здоровій шкірі, довгостроково захистити її від впливу вільних радикалів. При введенні в шкіру, впливає на клітинному рівні: стимулює колаген та еластин, живить і зволожує шкіру.

Ботулінотерапія

Усунення мімічних зморшок, також відоме в косметології як омолоджуючі ін’єкції. Ця процедура – одна з найпопулярніших косметологічних процедур у представників обох статей. В основі методу покладено властивість препаратів, які обортно блокують нервово-м’язову провідність, викликають розслаблення певних м’язів обличчя, що призводить до розгладження мімічних зморшок. Дія зберігається близько 4-6 місяців, однак при регулярному використанні термін дії може досягати 8 місяців.

Мезотерапія

Мезотерапія – ін’єкційний спосіб доставки вітамінів, амінокислот і мінералів безпосередньо в той шар шкіри, доступ до якого закритий для кремів і масок.
Ін’єкція краси – методика введення лікарських засобів в шкіру (в залежності від показань глибина варіюється від 0,5 до 6 мм). Молекули ліків вводяться безпосередньо в проблемну зону обличчя, таким чином, створюється максимальна концентрація речовини в потрібному місці за відсутності загального впливу на організм. Перед початком сеансу лікарі центру здорової естетологіі зберуть детальну інформацію про здоров’я вашої шкіри і підберуть потрібне поєднання препаратів.

Плазмоліфтінг

Плазмоліфтинг (аутогемостимулювання) – це унікальна система омолодження, заснована на використанні власних ресурсів організму. Суть технології полягає в активізації клітинної регенерації, яка запускається після підшкірного введення плазми крові пацієнта. Процедура плазмоліфтинга в косметології вважається найбільш щадною і безпечною, оскільки в організм не потрапляють чужорідні елементи, які можуть викликати небажані побічні ефекти.

Процедура проводиться спеціальними тонкими і короткими голками, що виключають травматизацію, використовуються перевірені препарати, безпека і ефективність яких доведена.

Ні, звикання не почнеться. Зазвичай клієнти приходять на повторні процедури, тому що їм подобається відображення в дзеркалі.

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом