09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
ЕФЕКТИВНЕ ЗМІЦНЕННЯ М'ЯЗІВ ТІЛА

Ультратон тіла

Догляд за тілом

Біостимуляція тіла Ultratone – це більше, ніж просто міостимуляція м’язів тіла і обличчя. Це система відновлення і стимуляції м’язів, шкіри і підшкірно-жирової клітковини, кровоносної та лімфатичної системи за рахунок одночасного впливу електричного поля, ультразвуку та хромотерапії. В результаті біостимуляції основні, резервні та компенсаторні можливості тіла активізуються. Система біостимуляції була розроблена в Лондоні компанією Ultratone Professional. Комплексний вплив імпульсними струмами на сполучну, жирову і м’язову тканини, кровоносну і лімфатичну системи шляхом розташування електродів на певні ділянки тіла і підбору індивідуальної, максимально ефективної програми для кожного пацієнта.

Як працює біостимуляція тіла:
Природним способом схуднення і корекції фігури є спеціальний здоровий режим харчування і фізичні навантаження. Прекрасним доповненням до такого режиму є біостимуляція. Під час терапії використовується біоелектрична стимуляція, міостимуляція, мікрострумова терапія, електроліполіз. За рахунок такого впливу активізуються природні процеси в організмі, в результаті можливо швидше отримати бажані результати. Також біостимуляція незамінна для тих, хто хоче підтримувати форму, але має обмеження, що не дозволяють тренуватися в бажаній мірі.

Перед початком курсу біостимуляції визначається індивідуальна програма терапії. Універсальність технології дозволяє досягти максимального ефекту для пацієнтів з різними потребами.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Перед початком курсу біостимуляції визначається індивідуальна програма терапії. Універсальність технології дозволяє досягти максимального ефекту для пацієнтів з різними потребами. Придбання індивідуальних електродів.
Не вимагає особливої підготовки, сумісна з будь-якими видами фізичних тренувань, відвідуваннями солярію і апаратної косметології.
Прийом їжі – за 1 годину до процедури.
Придбання комплекту індивідуальних електродів (10 пар).

ОБЛАДНАННЯ

Апарат Ultraton Futura Pro (Великобританія).

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Тривалість процедури 30 хвилин, протягом яких напрявляється 44 різних імпульси з різним інтервалом.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Курс включає від 8 до 15 процедур, з інтервалом 2-3 процедури на тиждень. За один сеанс можна опрацювати 3 зони, кількість електродів в комплекті – 10 пар. Дуже добре поєднується з LPG, обидва апарати спрямовані приблизно на один ефект, але за рахунок різних механізмів впливу, сприяють досягненню кращого результату.

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Почуття крепатури 1 – 2 дні від 1 – 2 процедур (індивідуально).

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Схуднення
Формування контурів тіла
Підвищення тонусу м'язів
Детоксикація
Білдінг м'язів

Протипоказання процедури

Епілепсія
Порушення цілісності шкірних покривів
Інфекційні захворювання
Онкологія
Прийом препаратів, що впливають на реологічні властивості крові
Хронічні захворювання в стадії загострення або декомпенсації
Період вагітності і грудного вигодовування

Теоретично можна. Але ми не рекомендуємо нехтувати спортивними заняттями. Адже спорт – це не тільки тонус м’язів – це ще розвиток сили і витривалості.
Процедури на Ultratone – це хороша мотивація для організму. Пройшовши курс – закріпити і підтримувати результат можна відвідуючи спортивний клуб. І лише час від часу вам необхідно буде повторювати процедури.

Візит починається з бесіди. Спеціаліст повинен дізнатися всі особливості організму, виявити протипоказання, якщо такі є і тільки тоді скласти для Вас персональний терапевтичний план, враховуючи Вашу стать, вік, вагу, ріст, тип тіла, рівень активності і т.д.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом