09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

Зниження тонусу шкіри

Красива шкіра завжди пружна й еластична. За втрати цих властивостей шкіра легко збирається в складку, і втрачає свою привабливість. Це може бути викликано віковими змінами, діями негативних зовнішніх чинників (стрес, вплив ультрафіолетових променів) або процесом схуднення, часто супроводжується послабленням тонусу шкіри.

Коли говорять про тонус шкіри, то мається на увазі сукупність кількох понять:
• гідротація тканини
• еластичність тканини
• тургор тканин – це показник пружності тканини, її здатність чинити опір різноманітним механічним впливам;

Як перевірити чи нормальний у вас тургор шкіри або пора звернутися до косметолога?
Можна зробити нескладний тест. Треба взяти двома пальцями шкіру на тильній стороні руки, зробити складку, а потім відпустити її. Якщо шкіра розгладилася менше, ніж за 2 секунди, то все в нормі, достатньо просто правильно доглядати за нею. Але, якщо складка буде триматися довше – тургор шкіри знижений.

Основні причини зниження тонусу шкіри:
В’яла шкіра в юному віці може свідчити про будь-які проблеми зі здоров’ям і захворюваннях організму, наприклад, порушення метаболізму, хвороби нирок і серця
В результаті різних вікових змін, що відбуваються в організмі: порушується мікроциркуляція крові, в значній мірі зменшується кількість вироблення колагену. Всі вікові зміни призводять до негативних наслідків: появі в’ялості і формуванню зморшок.
Малорухливий і сидячий спосіб життя, наявність шкідливих звичок: зловживання алкоголем, напоїв, що містять кофеїн, куріння, незбалансоване харчування несприятливо позначаються на організмі в цілому.
Вплив зовнішніх негативних факторів грає величезну роль в зниженні тонусу шкіри. Несприятлива екологічна обстановка сприяє погіршенню стану шкірного покриву. А прямі сонячні промені небезпечні для нього, так як ультрафіолет активно руйнує колаген і сприяє прискоренню процесів старіння.

Лікування
Сучасні косметологічні процедури дозволяють ліквідувати атонію шкіри, таким чином надаючи їй привабливий зовнішній вигляд, стимулюючи клітинні процеси і як підсумок, омолоджуючи її.
Процедура біоревіталізації, мезотерапія, липолітичесні коктейлі і низка інших методик стимулюють вироблення колагену дають можливість швидко і безболісно повернути шкірі здоровий вигляд, еластичність.

LARANG -Центр естетичної медицини & краси
телефон: +38 (048) 710 03 03; +38 (095) 450 03 03
адреса: Генуезька, 5 (р-н Аркадії)
www.larang.com.ua

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!