09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

PRP терапія - відновлення балансу шкіри

Сьогодні існує велика кількість препаратів і процедур, здатних підтримувати роботу шкіри в темпі молодого організму (препарати на основі гіалуронової кислоти, біорепаранти, білкові коктейлі, вітамінки, лазерна, радіохвильова терапія та ін.). Але немає жодного стимулятора, який містить таку велику кількість необхідних поживних речовин, і надає такий сильний поштовх до оновлення, як власна плазма крові людини. Головна особливість пов’язана зі здатністю продукувати значно більшу кількість біологічно активних речовин, ніж що-небудь ще!
Концентровані препарати тромбоцитів почали використовувати в медицині на початку 70-х років минулого століття для лікування лейкемії і за значної втрати крові. У наступні роки, в результаті відкриття в тромбоцитах чинників зростання, плазму стали використовувати для регенерації кісткової та інших тканин.
Останнім часом стали широко використовувати плазматерапію за цілої низки патологічних станів, включаючи хронічні рани, стоматологічні та офтальмологічні захворювання.

Сьогодні особливо активне застосування PRP в естетичній медицині.

PRP – Platelet Rich Plasma – плазма крові людини, збагачена тромбоцитами, секретуючими безліч чинників зростання. В Одесі плазмотерапію PRP часто називають плазмоліфтінг.
PRP – це плазма крові, концентрація тромбоцитів в якій перевищує нормальну. Доведено, що стимулюючий ефект неоплазмомоделювання проявляється, якщо концентрація тромбоцитів в ній не менше 1 млн / мкл.
За перші 10 хвилин, після процедури плазмоліфтінгу, тромбоцити секретують близько 70% факторів росту, і далі протягом 1 години відбувається практично повне їх вивільнення. Синтез додаткової кількості чинників зростання тромбоцитами триває ще не менше 7 днів.
Фактори зростання, що містяться в PRP, істотно нормалізують біологічні процеси, що лежать в основі регенерації і репарації тканин, а значить, сприяють омолодженню шкіри.
Незважаючи на різну етіологію, різні типи старіння мають загальні фундаментальні молекулярні механізми, а саме: зміна колагену – основного структурного компонента шкіри, що призводить до порушення її каркаса і формування зморшок.
Для відновлення колагену в дермі необхідно збільшити активність і кількість фібробластів – клітин, що продукують цей продукт.
Фібробласти – джерело не тільки колагену, а практично всіх компонентів дерми, необхідних для підтримки молодості, тому PRP-терапія вважається одним з
найефективніших методів корекції вікових змін шкіри.
При введенні збагаченої плазми в шкіру спостерігається збільшення товщини епідермісу, посилення проліферації фібробластів і синтезу колагену.
При використанні плазмотерапіі відбувається гарантоване поліпшення текстури шкіри, зменшення вираженості пігментації, кількості і глибини зморшок, вирівнювання тону шкіри, збільшення її еластичності.

Як проходить процедура:

Препарати PRP отримують за допомогою різних методик і обладнання.
PRP належить до категорії збагаченої тромбоцитами і лейкоцитами плазми і гарантує зміст тромбоцитів в пробірці не менше 1 млн/мкл.
Саме таку кількість необхідно для запуску процесів справжнього оновлення клітин шкіри.
Всі існуючі способи отримання препаратів PRP мають загальні ключові технологічні моменти.
Спочатку роблять забір крові пацієнта в спеціальні пробірки. Далі виконують центрифугування для розділення крові на 3 шари: нижній – еритроцити, верхній – бідна тромбоцитами плазма РРР і середній шар, що містить основну кількість тромбоцитів і лейкоцити.
Кінцева стадія процесу – додавання до отриманої PRP активатора, в результаті чого тромбоцити і вивільняють чинники зростання.
PRP склад вводять в різні шари шкіри, для ін’єкцій використовуються надтонкі голки.
Процедура проходить абсолютно комфортно і не вимагає анестезії. Препарати плазмотерапіі володіють сильним аналгетичним ефектом.
Крім того, відзначена здатність препаратів PRP нетралізовувати набряки м’яких тканин не тільки за гострої хірургічної травми, а й при хронічному стані, що представляє безперечний інтерес за суміщення PRP і різних лазерних і доглядових процедур.

PRP-терапія та комплексне омолодження

Прекрасні клінічні показники демонструє поєднання апаратних методик, наприклад: ербіевого лазера і PRP-терапії.
В результаті комбінованого впливу активізується більша кількість фібробластів, колаген має велику щільність.
Виразність ефекту ліфтингу і еластичність шкіри так само більш високі, ніж при моно терапії.

Показання до застосування:

– вікові зміни (атрофія) шкіри (сухість, зниження тургору, наявність дрібних мімічних зморшок, початкові прояви птозу), еластоз шкіри; фотодерматоз, який розвинувся через старіння шкіри або після надмірної інсоляції;
– реабілітація шкіри після агресивних косметологічних процедур (хімічного, лазерного або іншого пілінгу);
– акне/вугрі /рубці постакне;
– вік понад 25 років.

При PRP – терапії клітини-стимулятори, що містяться у великій кількості в плазмі крові, починають активне відновлення тканин шкіри на всіх її рівнях, стимулюючи як формування нових клітин шкіри, так і вироблення колагену і еластину, що сприяє розгладженню зморшок і загальному ліфтінгу тканин.
Виявлено антибактеріальний ефект плазмотерапіі, тому ця процедура так ефективна в лікуванні акне (вугрової хвороби).
Активація антиоксидантної системи шкіри забезпечує насичення її киснем. За рахунок цього поліпшуються колір шкіри, її тургор, зменшується лущення епідермісу, вирівнюється рельєф, усуваються зморшки і в’ялість, зменшується інтенсивність гіперпігментації.
Крім того, даний комплекс більш ефективно стимулює відновлення колагену, ніж ретиноевая кислота і вітамін С.
Тобто, одна процедура аутологічного клітинного омолодження поєднує в собі і біоревіталізацию, і насичення вітамінами, і стимулювання клітин шкіри білками.
Процедура проходить швидко і абсолютно комфортно, не має побічних ефектів і не викликає алергічних реакцій.
За весь період використання PRP-терапії в Центрі естетичної медицини і краси Ларанж не було відзначено жодного випадку ускладнень.
Перші зміни можна спостерігати вже за 7-10 днів. Шкіра стає більш пружною, шовковистою, вирівнюється колір обличчя, зникають дрібні зморшки.

Лікарі Ларанж мають величезний досвід омолодження, є провідними експертами та тренерами в області передових ін’єкційних методик і одноголосно впевнені в тому, що старість – потрібно лікувати, програму старіння організму можна вивести з ладу і тим самим активізувати механізм, що забезпечує тривалу молодість.

LARANG -Центр естетичної медицини & краси
телефон: +38 (048) 710 03 03; +38 (095) 450 03 03
адреса: Генуезька, 5 (р-н Аркадії)
www.larang.com.ua

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!