09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
НІЖНІШЕ ШОВКУ
Услуги медицинского центра - косметология

Видалення новоутворень

Епіляція

Центр естетичної медицини і краси LARANG проводить лазерне видалення родимок, бородавок, папілом та інших новоутворень шкіри. Це один з найшвидших і ефективних способів позбавитися від таких проблем. Новоутворення на шкірі – це серйозна проблема, яка приносить пацієнтам масу неприємностей, а якщо вчасно не звернути на них увагу, можуть виникнути різні ускладнення зі здоров’ям.

Якщо ви помітили у себе шкірне новоутворення, ми радимо одразу звернутися за консультацією до лікарів, щоб зробити діагностику типу даного новоутворення і прийняти рішення про подальше лікування. Найголовніше, як можна раніше переконатися, що новоутворення не є злоякісним і не становить серйозної загрози здоров’ю. В основному доброякісні новоутворення на шкірі завдають людині лише дискомфорт, але з часом вони можуть запалюватися, розростатися. Часто шкірні новоутворення плутають, тому вам необхідні консультація дерматолога та косметолога.
Видалення новоутворень за допомогою лазерного обладнання – метод точного пошарового «випаровування» пігментного шкірного утворення за допомогою лазера. Видалення відбувається безкровно (ефект «запаювання» капілярів), безконтактно і стерильно (протимікробна дію лазера), точно і малотравматично (контрольована глибина і малий діаметр променю лазера). Видалені невеликі родимки й інші новоутворенняя гояться безслідно, на місці більш глибоких і великих можуть залишитися безбарвні плями. Радіохвилі високої частоти (3,8 – 4,0 мгц) викликають випаровування рідини всередині клітин шкіри або слизової оболонки. При цьому навколишні клітини, на які радіохвиля не спрямована не випаровуються. Завдяки спрямованій дії радіохвилі травматизація оточуючих тканин мінімальна. Тому частота виникнення рубців на шкірі після впливу радіоножа виключена.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Перед процедурою протягом 2 тижнів зона, яка буде оброблятися не повинна загоряти.
3 дні до процедури не протирати спиртовмісними розчинами, засобами.
3 дні до процедури не відвідувати лазні, сауни, басейни.

Лазерное омоложение кожи лица

ОБЛАДНАННЯ

Дерматологічний лазер Dermablate MCL-3, компанії Asclepion. Найпопулярніший ербієвий лазер в світі. Лазер Dermablate став золотим стандартом для дерматологів при лікуванні широкого спектру естетичних проблем шкіри.
Апарат для радіохвильової хірургії Сургітрон.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Залежно від того, наскільки вимагає ситуація, в середньому час для процедури становить від 30 до 60 хвилин.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Ця процедура одноразова. У випадках, коли утворення має значні розміри, або глибоке коріння, то воно може не зникнути повністю з першого разу.

Лазерная шлифовка кожи Одесса

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

Для якнайшвидшого загоєння шкіри потрібно обробляти місце проведення процедури аргосульфаном або бансоціном 2-3 рази на день. Потім заклеїти непропускаючим повітря пластиром. Якщо сформується скоринка, то зривати її не можна.

ВИКОНУЄТЬСЯ СПЕЦІАЛІСТОМ

Соручан Юлія косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології.

  • Показання
  • Протипоказання

Показання процедури

Невуси
Бородавки
Фіброми
Кератози
Ксантелазми

Протипоказання процедури

Вагітність і період лактаціі
Епіляція
Запальні захворювання в активній стадії
Цукровий діабет
Хронічні захворювання в стадії декомпенсації
Будь-які захворювання шкіри
Хімічний і температурний вплив (пілінг, загар) менше 14 днів до процедури
Онкозахворювання

Якщо під час консультації в ЛАРАНЖ лікар переконується, що новоутворення доброякісне – ви записуєтеся на процедуру видалення.

Сеанс лазерного лікування родимки (невуса), папіломи, бородавки та інших новоутворень проходить безболісно. Місце дії знеболюється кремом – ви не відчуваєте болю або печіння. Процедура одноетапна – ви рятуєтеся від проблеми за одне відвідування.

Після видалення на місці новоутворення з’являється скоринка, яка за 10-14 днів відпадає. Остерігайтеся зайвого впливу сонця на шкіру в цей час – це допомагає уникнути виникнення пігментних плям на місці впливу лазера.

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому

Записатись на прийом