09:00 - 21:00 ГЕНУЭЗСКАЯ, 5 ( р-н Аркадии )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ
Лазерное удаление нежелательных волос

Лазерна епіляція

Епіляція

Лазерна епіляція — ідеальний варіант для усунення небажаного росту волосся. Сучасний метод видалення волосся за допомогою спеціальних лазерів, світло яких переважно поглинається волосяними цибулинами і знищує їх без пошкодження навколишніх тканин. Саме тому такий вид епіляції на сьогодні є найбільш безпечним і ефективним.

ЗНИЖКИ ЛИПНЯ з 1.07 по 31.07!
Краща пропозиція літа!

1. Лазерна епіляція будь-яких 2 зон (наприклад, ноги повністю і пахвова зона) знижка -10%, стара ціна — 2 100 грн, нова ціна — 1 890 грн;
2. Лазерна епіляція будь-яких 3 зон (наприклад, ноги повністю, пахвова зона і бікіні) знижка -13%, стара ціна — 3 000 грн, нова ціна — 2 610 грн;
3. Лазерна епіляція будь-яких 4 зон і більше (наприклад, ноги повністю, пахвова зона, руки повністю і бікіні) знижка -15%, стара ціна — 3 900 грн, нова ціна — 3 315 грн; Дзвони!

Світлове випромінювання лазера вибірково поглинається підшкірної частиною волосини, що містить натуральні пігменти (меланін). Світлова енергія перетворюється в теплову і цибулина під впливом теплового ефекту руйнується без значного ушкодження навколишніх тканин.

Вірний спосіб звернути увагу оточуючих на сяйво своєї індивідуальності. Ми зробили індивідуальний підхід особливим! Ми створили атмосферу максимального комфорту. Процес створення краси ще ніколи не приносив стільки задоволення. Унікальні технології, сучасне обладнання, досвід кваліфікованих фахівців зупиняють вік, удосконалюючи твій ідеальний образ.
Найважливішим пріоритетом для нас є, перш за все, безпека пацієнта. Не всі розуміють, що лазерна епіляція в невмілих руках і за використанні ненадійних та й часто небезпечних лазерних систем може призводити не тільки до поганого результату, але і викликати побічні ефекти. Крім того, слід пам’ятати, що ця методика може виконуватися тільки за наявності медичної ліцензії.

Особливості проведення процедури

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Стандартні попередні рекомендації, які допоможуть вам підготуватися до лазерної епіляції.
За три дні до процедури не можна засмагати, відвідувати солярій;
за 14 днів до процедури не можна приймати антибіотики (тетрациклін, фторхінолони, сульфаніламіди);
витримувати волосся з зони епіляції;
За 4-12 годин до процедури, зони епіляції необхідно поголити.

ОБЛАДНАННЯ

Лазер новітнього покоління Mediostar Next, компанії Azclepion. Діодний лазер, завдяки спеціальній довжині хвилі, є «золотим стандартом епіляції».

Удаление сосудов лазером в Одессе

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Процедура виконується протягом короткого часу і добре переноситься пацієнтами. Тривалість залежить від площі поверхні, яка оброблюється і від розміру світлової плями, яка відрізняється в різних лазерах. У лазерах, які використовуються в нашій клініці, розмір плями великий, тому процедура здійснюється швидко. Наприклад, епіляція верхньої губи займає 3-4 хвилини.

Лазерная эпиляция Одесса недорого

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР В КУРСІ

Для остаточного видалення волосся на будь-якій ділянці тіла потрібно виконати серію з 8-10 процедур з інтервалом в один місяць. Їх кількість залежить від об’єктивних і суб’єктивних факторів.

Об’єктивним є той факт, що лазерний промінь впливає тільки на волосся, що знаходяться в стадії росту. Частина волосся на будь-якій ділянці тіла кожного разу знаходиться в фазі спокою. Тому процедури доводиться повторювати по мірі переходу цибулин в фазу зростання.
Суб’єктивні чинники: досвід лікаря і ефективність лазера — мають вирішальне значення для повноцінного знищення цибулини. Якщо цього не відбувається, то «недознищена» цибулина може відновитися і з неї продовжить рости волосся.
В середньому необхідно від 4 до 8 сеансів. Все залежить від індивідуальних особливостей організму. Інтервал після кожної процедури — 1 місяць.

Лазерная эпиляция бикини в Одессе

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

В перші дні після лазерної епіляції протипоказані: солярій, сонячні ванни. При виході на сонце протягом 14 днів після процедури необхідно нанести на оброблені ділянки шкіри сонцезахисний крем з фактором SPF 50. Слід враховувати, що після обробки волосся випадає поступово — протягом 12-14 днів після сеансу. Може спостерігатися невелике почервоніння шкіри, яке зберігається від 15 хвилин до 1-2 днів.

ВИКОНУЄ СПЕЦІАЛІСТ

Васькевич Вікторія косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології.
Соручан Юлія косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології.

  • Показания
  • Противопоказания

Показания процедуры

Наявність небажаного волосся будь-якого типу на будь-якій ділянці шкіри

Противопоказания процедуры

Вагітність і період лактації
Онкологічні захворювання
Захворювання шкіри соматичні (псоріаз, герпес, екзема актівної стадії)
Цукровий діабет в стадії декомпенсації

Навпаки, за добу до процедури волосся треба збрити або видалити кремом-депілятором. Лазер працює на цибулині волосини. Довжина для цього не потрібна. Не можна перед епіляцією видаляти волосся воском, смолою, пінцетом, елеткроепілятором, адже, видаливши цибулину Ви робите її «невидимою» для лазерного променя.

Чутливість у різних людей, а також в різних ділянках однієї людини різна. Процедура менш неприємна, ніж видалення волосся іншими способами.

Нерідко можна почути про те, що після лазерної епіляції ріст волосся не припиняється, а тільки надовго зупиняється. Це викликає подив, оскільки наші спостереження за дуже великою кількістю пацієнтів, які зробили процедури в нашій клініці, свідчать, що вони назавжди забули про проблему небажаного волосся. Звичайно, бувають ситуації, пов’язані з гормональними дисфункціями, слабопігментованим волоссям і деякими іншими факторами, які ускладнюють остаточне знищення цибулин. Однак, можна припустити, що в переважної більшості недостатня ефективність епіляції пов’язана з поганим обладнанням і браком досвіду. У цьому неодноразово можна було переконатися, працюючи з пацієнтами, які не одержали хорошого результату в інших клініках.

Кращими кандидатами для цієї процедури є люди зі світлою шкірою і темним волоссям. Дуже світле або сиве волосся практично не знищуються. Не вірте безвідповідальним і рекламним заявам про те, що існують якісь методи ліквідації подібного волосся.

Актуальные новости

+

Курс «Lpg тело» + WOW подарок

+

Ручные массажи - легкость твоего тела!

+

Курс аппаратного массажа лица «Lift M6» + очень приятный подарок для лица!

+

Внутренняя или внешняя красота: важны обе!

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому.

Записаться на прием