09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
Будь впевненою в собі

Лікування целлюліту

Целюліт – структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку.
Його можна охарактеризувати як застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії. Целюліт це природна фізіологічна особливість будови жіночого підшкірно-жирового шару, на стан якої впливають жіночі гормони і взаємодія їх з розташованими певним чином гормоночутливими рецепторами жирових клітин.
Cимптоми
Целюліт, пов’язаний з порушенням мікроциркуляції, характеризується збільшенням адипоцитів (жирових клітин), ущільненням сполучних перегородок, це все призводить до того, що шкіра стає нерівною з великою кількістю підшкірних вузлів.
Причини виникнення
Крім генетичної схильності, факторами ризику є: порушення периферичного кровопостачання, різні гормональні порушення або просто зміна гормонального фону (наприклад вагітність), порушення харчування, малорухливий спосіб життя, а також куріння, носіння взуття на високих підборах, стрес і часта зміна ваги.
При цьому зайва вага не є обов’язковим фактором – худенькі жінки також можуть помічати в’ялу шкіру і апельсинову кірку.
В цілому, легкі прояви целюліту для дорослої жінки є нормою, і більш того, відсутність їх – можливою ознакою гормональних порушень.
У той же час, якщо целюліт має занадто яскраво виражений характер, то, можливо, у жінки наявне захворювання підшкірної жирової клітковини, або навіть всього організму (гормональні порушення).
Стадії целюліту:
Перша стадія обумовлена застоєм інтерстиціальної рідини між клітинами жирової тканини, стадія «м’якого целюліту».
Друга стадія обумовлена потовщенням і затвердінням волокон колагену в сполучнотканинному матриксі жирової тканини. Утруднюється мікроциркуляція крові і лімфи на капілярному рівні. На цій стадії при натиску на шкірі залишаються сліди.
Третя стадія проявляється у вигляді ліпосклерозу. Формуються мікровузлики, і поверхня шкіри стає схожою на апельсинову шкірку. Стадія «жорсткого» целюліту.
Четверта стадія характеризується зростанням числа вузликів, можливий розвиток болю при їх пальпації, прогресують патологічні зміни, які виникли на 2 і 3 стадіях.
Хороших результатів у боротьбі з целюлітом можна домогтися за допомогою різних апаратних методик ЛПЖ і ін’єкційних процедур – сучасна косметологія пропонує для цього великий спектр процедур.
Один з найбільш ефективних і популярних апаратів в боротьбі з цією проблемою – це апарат LPG. Завдяки цій процедурі з тканин виводиться зайва рідина, здійснюється лімфодренажна дія поліпшується мікроциркуляція.

LARANG -Центр естетичної медицини & краси
телефон: +38 (048) 710 03 03; +38 (095) 450 03 03
адреса: Генуезька, 5 (р-н Аркадії)
www.larang.com.ua

Актуальні новини

+

Курс «Lpg тіло» + WOW подарунок

+

Ручні масажі - легкість твого тіла!

+

Курс апаратного масажу обличчя «Lift M6» + дуже приємний подарунок для обличчя!

+

Внутрішня або зовнішня краса: важливі обидві!