09:00 - 21:00 ГЕНУЕЗЬКА, 5 ( р-н Аркадії )
LARANG - ЗУХВАЛО ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ
Мастер косметолог в Одессе

Соручан Юлія
Косметолог-естетист, фахівець з лазерної дерматології

Член Української академії лікарів дерматовенерологів (УАЛДВК), Академії трихолог України (UHRS), регулярно підвищує свої професійні навички, кваліфікацію, бере участь в семінарах і майстер-класах, науково-практичних конференціях, щорічних конгресах естетичної медицини, дерматовенерологіі. Юлія проводить консультації, складає індивідуальні програми лікування шкіри і волосся. Діагностує і видаляє новоутворення шкіри (родимки, кератоми, фіброми, папіломи, бородавки). Проводить лазерне омолодження, лікування акне, видалення пігментних плям, судинних дефектів шкіри, лазерну епіляцію і лазерну шліфовку рубців і розтяжок).

Записатись на прийом

Щоб бути частиною команди Ларанж майстер повинен щиро віддаватися своїй роботі, отримувати від неї задоволення, точно розуміти потреби клієнта і вміти втілити в життя його побажання. Наше основне правило – тільки досвідчені фахівці, які підтвердили свою високу кваліфікацію, мають відповідні сертифікати. У LARANG важливо бути не тільки кращим у своїй справі, а й любити свою роботу. Коли фахівець вкладає душу, результат завжди відрізняється!

Нагороди та премії

Центр медицини 2017

За відмінну якість роботи

Центр медицини 2017

За відмінну якість роботи

Центр медицини 2017

За відмінну якість роботи

Центр медицини 2017

За відмінну якість роботи

Дивитись ще

МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС!

Просто введіть у форму свої ім’я та телефон і протягом 30 секунд Ви зможете планувати свій візит або отримати відповідь на важливе питання
Скористуйтеся формою нижче, щоб поставити будь-яке питання щодо роботи центру чи послуг, які надаються в ньому